Kartal Wings’te 3+1'ler 677 bin TL’ye!

 Kartal Wings’te 3+1'ler 677 bin TL’ye! Kartal Wings’te 3+1'ler 677 bin TL’ye!

Asya Bölgesi’nin en prestijli projelerinden biri olarak gösterilen Kartal Wings’te 3+1 daireler 677 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.Coldwell Banker ACCE Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dilber “Kartal Wings bölgenin kaliteli ve prestijli projelerinden biri. Yatırımcılar için cazip fırsatlar sunuyor. Yüzde 40-50 prim garantisi veriyor. Daire teslimleri de 2020’nin son çeyreğinden başlayacak” açıklamasında bulundu.

Suudi Arabistan kökenli Amad Gayrimenkul ve Türk inşaat şirketi Umran Yapı ortaklığıyla Kartal’da yükselen Kartal Wings projesinde çalışmalar hızla devam ediyor. Toplam 200 milyon TL yatırımla inşa edilen projede daire teslimleri 2020 yılının son çeyreğinde düzenlenecek.  Kartal Wings projesinin tüm satış ve pazarlama işlerini sürdüren Coldwell Banker ACCE Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dilber projedeki son durum ile ilgili konuştu.

1.5 yıl önce başlayan projenin hızla devam ettiğini söyleyen Ali Dilber “2020’nin son çeyreğinde teslimler yapılacak. Sitelerimiz yapılmaya başladı, örnek daireler yapıldı. Dairelerde birinci sınıf ürün kullandık. Daire fiyatları bölgede olan dairelere çok yakın. 677 bin TL’den başlayan 3+1 daire konseptimiz var. 20 gün önce satışa çıktık, 8 daire satıldı. Aşağı yukarı 20 dairenin de ön anlaşması yapıldı” dedi.

MAHALLE KÜLTÜRÜNÜ YAŞATIYOR

Projenin lokasyonu, sosyal donatıları ve güvenliği hakkında açıklamalarda bulunan Ali Dilber “Projemiz 12 dönüm arazi içinde 3 blok, 278 daireden oluşuyor. 9 ticari alan yer alıyor. 1+1,2+1, 3+1 ve 5+2 Loft daire olarak daire konseptlerimiz mevcut.  Toplam 8 bin 500 metrekare yeşil alan tasarlandı. İstanbul’da yoğun bir trafik var malum, projemizde metro, sahil şeridi, Pendik Marina buraya çok yakın. Ulaşımla ilgili çok alternatifimiz var. Mahalle kültürünü seven insanlara hitap eden bir proje'' ifadelerini kullandı. Blokların hepsinde seyir terası bulunduğunu sözlerine ekleyen Ali Dilber “Tamamı ada manzaralı. Aynı zamanda özel misafirleriniz ağırlamak isteyenler için fuaye alanları var” açıklamasında bulundu.

YÜZDE 40-50 PRİM GARANTİSİ

Spor kompleksleri, kapalı havuz, çocuk havuzları, fin hamamı, açık fitness sahaları gibi sosyal donatılar olduğunu söyleyen Ali Dilber, aynı zamanda tek giriş-tek çıkış olması nedeniyle güvenliğinde ön planda olduğunu belirtti. Aidatların metrekare başı 3 TL olduğunu sözlerine ekleyen Ali Dilber “Ortalama bir daire aylık 500 TL aidat ödeniyor. Bugün projemizden ev alanlar, 2020’in son çeyreğinde yüzde 40-50 prim yapmış olacaklar. Kira gelirleri 2.500- 3.000 TL bandında kira getirisi var. Türkiye gayrimenkul’de çok iyi işler gerçekleştiriyor. Yurtdışından adından sıkça söz ettiriyor. Kartal Wings projesi de bunlardan biri. Yabancılardan ciddi anlamda talep geliyor. Sahil şeridi de olması yabancıları cezp ediyor” diye konuştu.
 

kartalwings.com/