Kartal'da ucuz satılık 1+1 daireler 2013!

Kartal'da ucuz satılık 1+1 daireler 2013!Cumhuriyet tarihinin en büyük metro yatırımı olan Kartal-Kadıköy metro bağlantısı ile yatırımcısının yüzünü bir kez daha güldüren Kartal'daki ucuz satılık 1+1 daire fiyatlarını araştırdık. İşte 145 bin TL'den başlayan fiyatlarla Kartal'da ucuz satılık 1+1


Son yıllarda yapılan yeni yatırımlarla büyük sıçrama yaşayan Kartal, yükselişini hızla sürdürüyor. Cumhuriyet tarihinin en büyük metro yatırımı olan Kartal-Kadıköy metro bağlantısı ile yatırımcısının yüzünü bir kez daha güldüren Kartal, yatırımcısına altından daha çok kazandırıyor. 


Kartal satılık ev fiyatları 1 yılda yüzde 25 arttı

Kartal-Kadıköy metro hattının hizmete girmesi ile konut fiyatlarında büyük hareketliliğin yaşandığı Kartal'da ev fiyatları 1 yılda yüzde 25 oranında artış gösterdi. Kira fiyatları ise bir önceki yıla oranla yüzde 58 yükseldi. 


1+1 daire fiyatları 145 bin TL'den başlıyor

Bu haberimizde yatırımını Kartal'a yapmak isteyen emlakkulisi.com okurları için Kartal'da en ucuz satılık 1+1 daire fiyatlarını araştırdık. İşte 145 bin TL'den başlayan fiyatlarla Kartal'da ucuz satılık daireler....


Kartal


Serrapark'ta hemen teslim 1+1 daire 145 bin TL

Necat İnşaat ve Fuzul İnşaat güvencesiyle inşa edilen Serrapark projesinde 1+1 daireler 145 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Konut teslimlerinin hemen yapıldığı Kartal Serrapark projesinde banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor. 10 bin metrekare alan üzerinde yükselen Serrapark Kartal projesi, 4, 8 ve 9 katlı 6 bloktan oluşuyor. Serrapark projesinde 1+1 dairelerin yanı sıra 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri de yer alıyor. Serrapark Evleri'nin sosyal olanakları arasında spor alanları, güvenlik hizmetlerine, süs havuzu, dinlenme alanları, çocuk oyun alanları, kafeler ve otopark bulunuyor.  


Kartal Serrapark projesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız


 Kartal


Fiego Residence'ta 200 bin TL

Fiego İnşaat tarafından hayata geçirilen Fiego Residence projesinde 1+1 daireler 200 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Birinci kattan itibaren deniz manzarasanı hakim olan Kartal Fiego Residence projesinde toplam 600 daire yer alıyor. 1+1 dairelerin yanı sıra 2+1, 3+1 ve villa seçeneklerinin de yer aldığı Fiego Residence Kartal projesinde konut teslimlerinin 2 yıl içerisinde yapılması planlanıyor. 25 bin metrekare alan üzerinde yükselen proje, E-5 ve Tem otoyollarına yakın mesafede yer alıyor.


Fiego Residence hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız 


 Kartal


Twins Star'da 210 bin TL

Demirli Yapı güvencesiyle hayata geçirilen Twins Star projesinde 76 metrekare 1+1 daireler 210 bin TL'den satışa sunuluyor. Yüzde 50 peşinatla konut sahibi olma fırsatının sunulduğu Kartal Twinsstar projesinde kalan tutar ise firma bünyesinde 36 ay vade farksız taksitlendiriliyor. Proje,34 bin 500 metrekare alan üzerinde 18 katlı 2 bloktan oluşuyor. Mart 2015'te teslim edilmesi planlanan Demirli Yapı Twins Star Kartal projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. Projenin sosyal olanakları arasında ise fitness center, buhar banyosu, yüzme havuzu, kamelya, sauna, çocuk oyun alanları ve güvenlik hizmetleri bulunuyor.


Twins Star hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız


 Kartal


Ütopya Evleri'nde hemen teslim 210 bin TL

Çavuşoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilen Ütopya Evleri projesinde son 3 adet 1+1 daire kaldı. Kartal Ütopya Evleri projesinde 10.katta yer alan 1+1 daireler 230 bin TL'den satışa sunuluyor. Farklı ödeme seçeneklerinin sunulduğu Ütopya Evleri Kartal projesinde Toplam 92 daire yer alıyor. Ütopya Kartal'ın sosyal olanakları arasında ise tenis kortu, basketbol, yürüme alanları, fitness center, çocuk parkı ve yürüme alanları yer alıyor. Ütopya Kartal projesinde konut teslimleri hemen yapılıyor. 


Ütopya Evleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız


 Kartal


Çukurova Tower'da 225 bin TL. Şimdi al 1 yıl sonra ödemeye başla

Çukurova Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Çukurova Tower projesinde 1+1 daireler 225 bin TL'den satışa sunuluyor. Dördüncü kattan itibaren deniz ve adalar manzarasına hakim olan Çukurova Tower projesinde Ramazan kampanyası kapsamında yüzde 1 ya da yüzde 5 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Yüzde 1 peşinat verildiğinde kalan yüzde 24'lük dilim teslimde ödeniyor, diğer yüzde 75'lik dilim ise 120 ay taksitlendiriliyor. Ya da yüzde 5 peşinat veriliyor, yüzde 30 teslimde ödeniyor, kalan yüzde 65'lik kısım ise 1 yıl taksit ertelemeli olarak kredilendiriliyor. Toplam 253 daireden oluşan Kartal Çukurova Tower projesinde 3 bin 600 TL'lik peşinat tutarı kampanya kapsamında firma tarafından ödeniyor. Ekim 2014'te teslim edilmesi planlanan projede stüdyodan 3+1'e kadar farklı daire seçenekleri yer alıyor. 


Çukurova Tower hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız


 Kartal


Kartal Mesa'da 230 bin 600 TL

Mesa Mesken Sanayii A.Ş. tarafından hayata geçirilen Kartall Mesa projesined fiyatlar 230 bin 600 TL'den başlangıç gösteriyor. 32 katlı tek bloktan oluşan Kartal Mesa projesinde 1+1'den 3+1'e kadar farklı daire seçenekleri yera alıyor. Nisan 2014'te teslim edilmesi planlanan Kartal Mesa projesinde yüzde 50 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Kalan tutar ise firma bünyesinde teslim tarihi itibariyle 6 ay vade farksız taksitlendiriliyor. Konutların 61 ile 346 metrekare büyüklüğünde tasarlandığı Kartal Mesa'da çocuk kulübü, hobi odası,  açık yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, toplantı odası, kafe ve spor salonları bulunuyor. 


Kartal Mesa hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız


 Kartal


Pega Kartal'da yüzde 1 peşinatla 231 bin TL

Ege Yapı Group tarafından hayata geçirilen Pega Kartal projesinde 1+1 daireler 231 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Yüzde 1 peşinatla konut sahibi olunabilen Pega Kartal projesinde 4 farklı ödeme seçeneği sunuluyor. Yüzde 1 KDV avantajı ile satışların devam ettiği Pega Kartal projesinin 32 katlı rezidans bloğunda büyüklükleri 64 ile 204 metrekare arasında değişen 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri ile 200 daire yer alıyor. Kadıköy-Kartal metro hattına yürüme mesafesinde yer alan Ege Yapı Pega Kartal projesinde fitness center, Türk hamamı, masaj odaları, buhar odası ve açık yüzme havuzu yer alıyor. 


Pega Kartal hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız


 Kartal


Asia Park'Ta 70 metrekare 1+1 daire 235 bin TL. Eylül'de teslim

Asia Park projesi Çifçi Çelebi Yapı tarafından hayata geçiriliyor. 4 bin 200 metrekare alan üzerinde 19 katlı 2 bloktan oluşan Kartal Asia Park projesinde 70 metrekare 1+1 daireler 235 bin TL'den satışa sunuluyor. Yüzde 25 peşinatla konut sahibi olunabilen Asia Park Kartal projesnie kalan tutar ise banka kredisi ile 120 aya kadar taksitlendiriliyor. Eylül 2013'te teslim edilmesi planlanan Çifçi Çelebi Asia Park projesinde buhar odaları, çocuk oyun parkı, misafir otoparkı, step salonu, resepsiyon, çocuk yüzme havuzu, fitness salonu, kapalı otopark, spor alanlar, sauna ve vitamin bar yer alıyor. 


Asia Park hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız


 Kartal


Adanus Park'ta hemen teslim 245 bin TL

Adanus Park projesi, 10 bin metrekare alan üzerinde toplam 180 konuttan oluşuyor. Çukurova Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Kartal Adanuspark projesinde 1+1'den 3+1'e kadar farklı daire seçenekeri yer alıyor. Konut teslimlerinin hemen yapıldığı Çukurova Gayrimenkul Adanuspark projesinde 1+1 daireler 245 bin TL'den satışa sunuluyor. Adanus Park Kartal projesinin sosyal olanakları arasında ise fitness merkezi, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, dinlenme alanları, spor alanları, buhar banyosu ve kapalı otopark bulunuyor.  


Adanus Park hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız


 Kartal


Mai Residence'ta 275 bin TL

Mai Residence projesi Fer Yapı güvencesiyle hayata geçiriliyor. Sarı ve turuncu olmak üzere 2 bloktan oluşan Kartal Mai Residence projesinin 36 katlı sarı bloğunda daireler yer alıyor. Toplam 213 konuttan oluşan Fer Yapı Mai Residence projesinde 1+1 daireler 275 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Yüzde 1 KDV oranı ile satışların devam ettiği Mai Residence projesinde taksitler 18 ay ertelenebiliyor. 2014 yılı sonlarına doğru teslimlerin yapılması planlanan Mai Residence projesinin sosyal olanakları arasında havuz, çok amaçlı spor sahası, mini müzik stüdyosu, masa tenisi, bilardo, langırt, depo alanları, zeminde kafe ve mağazalar, 7/24 oda servisi, her katta kat bahçesi ve back-up concierge hizmetleri bulunuyor. 


Mai Residence hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız


Şengül KIRMIZITAŞ/Emlakkulisi.com