Kartalkule projesinde 462 bin TL'ye! Yıl sonu teslim!

Kartalkule projesinde 462 bin TL'ye! Yıl sonu teslim! Kartalkule projesinde 462 bin TL'ye! Yıl sonu teslim!

Firma: EA İnşaat

Proje: Kartalkule

İstanbul Anadolu yakası Kartal'da hayata geçirilen Kartalkule'de fiyatlar 462 bin TL'den başlangıç gösteriyor...Eclipse iş jetlerini Amerika'da üreten şirketin ortağı EA Group, Anadolu Yakası'nın yeni cazibe merkezi ve Merkezi İş Alanı (MİA) Kartal'da gelişimin öncülüğünü üstlenerek, bölgenin ilk VIP ofis projesini 2013 Aralık Sonu itibari ile tamamlıyor ve VIP katılımcılarımız için düzenlenen kampanya ile birlikte Nisan sonuna kadar VIP satış günlerine devam ediyoruz.


Kartal Kule; E-5 Karayolu üzerinde, metronun Soğanlık çıkışında, dünyanın en büyük adliyesi olan Kartal Adalet Sarayı'nın yanı başında, geçtiğimiz yıl yolcu sayısındaki yüzde 26'lık rekor artışla dünyanın en hızlı büyüyen havalimanı ünvanını kazanan Sabiha Gökçen Havalimanı'na 15 dakika, Pendik Marina'ya ve sahil yoluna 5 dakika mesafede merkezi bir konumda yer almaktadır.


Toplam 32.000 m2 inşaat alanına sahip olan projemizde 400 m2 lobi alanı, 400 m2 fitness alanı, 500 m2 toplantı, kongre ve fuaye alanı, 445 metrekare yemek ve balo salonu bulunmaktadır.


Akıllı bina sistemi, dijital arşivleme alt yapısı ve fiberoptik omurga Kartal Kule'yi adeta yapay bir zekayla yaşayan bir bina yapar. 7/24 uzman personel ve kapalı devre kamera sistemleriyle korunacak olan Kartal Kule'nın iç alanlarının güvenliği de kartlı geçiş sistemleri, parmak izi okuma ve retina tarama cihazları ile destekleniyor.


Ayrıca Kartal Kule'de back office, concierge, sekreterya hizmetlerinin yanı sıra, motor yat ve speed boat ile İstanbul'un her yerine deniz ulaşımı, VIP Limuzin araçlarla 24 saat transfer servisi gibi özel hizmetler yer almaktadır. Kapalı otoparkta elektrik şarj üniteleri gelecekteki arabalarınız için şimdiden tasarlandı.


115 metre yüksekliğinde 22 kattan oluşan, Kartal Kule, 80 m²'si 462.000 TL olan ofisimizin %1 KDV dahil fiyatıdır. VIP satış günlerine özel kampanyadan yararlanabilmeniz için satış ofisimize davet etmek isteriz.


Projemizde 60 m² ile 133 m² aralığında farklı büyüklüklerde 205 adet ofis ve ticari alanlarımız bulunmaktadır.Son 20 adet münferit satışını gerçekleştirdiğimiz ofis ve 9 adet dükkan satışlarımız için müsait olduğunuz gün ve saati bildirmeniz durumunda sizi satış ofisimizde ağırlamaktan mutluluk duyacağız.


Telefon: 444 26 01   

Web adresi: http://www.kartalkule.com/


projeye sor