Kartall Mesa teslim tarihi!

Kartall Mesa teslim tarihi! Kartall Mesa teslim tarihi!

Firma: Mesa Mesken Sanayii A.Ş.

Proje: Kartall Mesa

Kartall Mesa teslim tarihi bilgisi kapsamında 2014 yılının Nisan ayında gerçekleşmesi planlanıyor. Satış sürecinin devam ettiği Mesa Kartal Evleri hakkında detaylı bilgi almak için 0216 451 93 70 no'lu telefonu arayabilirsiniz...Tek blok halinde yükselen  Kartall Mesa  projesi Mesa Mesken Sanayii imzası ile hayata geçiriliyor. İstanbul'un Anadolu Yakasında yer alan Kartal bölgesinde konumlandırılan Kartall Mesa projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon tipinde konutlar yer alıyor. Kartall Mesa teslim tarihi bilgisinden önce projenin detaylarından bahsedelim.


Kartall Mesa ödeme planı kapsamında yüzde 25 peşinat veriliyor, geriye kalan tutar ise banka kredisi kullanılarak taksitlendirilebiliyor. 61 metrekare ile 346 metrekare arasında alana sahip dairelerin tasarlandığı Kartall Mesa Evlerinde yer alan blok 32 katlı olarak yükseliyor.


Kartall Mesa teslim tarihi bilgisinden önce projede yer alan sosyal alanlardan bahsedelim. Kartall Mesa Konutlarında yüzme havuzu, hobi odası, toplantı odaları, spor salonları, yürüyüş parkuru, kafe ve çocuk kulübü gibi donatılarda yer alıyor. 


Kartall Mesa teslim tarihi:

Kartall Mesa ne zaman teslim sorusuna yanıt olarak 2014 yılının Nisan ayı olarak cevap veriliyor. Mesa Kartall ulaşım bilgilerinin ayrıntıları şöyle:


Mesa Kartall nerede?

Kartall Mesa satış ofisi: 0216 451 93 70

Mesa Kartall adres: Cumhuriyet Mahallesi Mermer Sokak No:16 Kurfalı Yakacık-Yanyol 34876 Kartal - İstanbul


Kartall Mesa iletişim:

Telefon: 0216 451 93 70

Web Adresi: www.mesakartall.com

Safiye ŞİMŞAK/Emlakkulisi.com


projeye sor