KATİD Başkanı OKA Genel Sekreterini ziyaret etti!

KATİD Başkanı OKA Genel Sekreterini ziyaret etti!

Ziyarette OKA nın turizm ile ilgili çalışmalarına profesyonellerden oluşan bir STK olan KATİD in nasıl destek verebileceği konusu görüşüldü ve OKA nın faaliyetleri hakkında bilgi alındı.Karadeniz Turistik İşletmeciler Derneği Başkanı Murat TOKTAŞ ve Genel sekreter Onur BIYIKLI turizm sektöründe daha etkin olmak, sektörün paydaşları ile ortak projeler üretmek ve ortak hareket etme kapsamında OKA Orta Karadeniz kalkınma ajansı genel sekreteri Sn. Mevlüt ÖZEN i ziyaret etti. Görüşmede PPKB Başkanı İbrahim Ethem ŞAHİN de hazır bulundu.


Ziyarette OKA nın turizm ile ilgili çalışmalarına profesyonellerden oluşan bir STK olan KATİD in nasıl destek verebileceği konusu görüşüldü ve OKA nın faaliyetleri hakkında bilgi alındı.


KATİD Başkanı Murat TOKTAŞ “OKA birçok sektöre olduğu gibi bölgemizin turizm konusunda kalkınmasını ve bölgeler arası dengeyi sağlamak için Sn. Genel sekreter Mevlüt ÖZEN önderliğinde ciddi çalışmalar yaptı. Bizde yeni faaliyete başlayan Otelciler federasyonu TÜROFED bölge derneği olarak OKA nın çalışmalarına gönüllü destek olmak istiyoruz” dedi.


OKA Genel Sekreteri Mevlüt ÖZEN ” Projelerimizin daha hızlı hedefe ulaşması için STK ların desteklerine ihtiyacımız var. Sizler gibi profesyonel STK ların kendi konularında yapılan çalışmalarda aktif rol almasını önemsiyoruz. Bu kapsamda turizm konulu çalışmalarda KATİD in bizlere katkı sağlayacağını düşünüyorum. Amacımız güzel bir işbirliği ile projelerin verimi arttırmak” dedi