Kayaşehir Adım İstanbul fiyat listesi!

Kayaşehir Adım İstanbul fiyat listesi! Kayaşehir Adım İstanbul fiyat listesi!

Firma: İntaya-İntes ve Eyg Yapı

Proje: Adım İstanbul

Kayaşehir Adım İstanbul fiyat listesi dairelerin kat ve büyüklüklerine göre değişiyor. 2018 yılının başında teslim edilecek olan projede 615 tane daire ve 120 tane ticari ünite bulunuyor.Adım İstanbul Başakşehir'de yüzde 25 peşin alımlarda, kalan yüzde 75'lik kısım için banka kredisi kullanılabiliyor. Proje İntaya, EYG ve İntes Ortaklığı imzası ile inşa ediliyor. 


Kayaşehir  Adım İstanbul  fiyat listesi konutların konumlarına bağlı olarak farklılık gösteriyor. 10 bin TL peşinatla ödeme yapılabilen projede yüzde 50 peşinde 24 ay vade farksız taksit fırsatı sunuluyor. 


Daire tipleri 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olarak dizayn edilen Adım İstanbul Rezidans'ta su oyun havuzları ve dinlenme terasları, hamam, soyunma odaları, fitness center, kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları gibi ortak kullanım alanları yer alıyor. 


Teslimlerin Ocak 2018 tarihinde gerçekleşeceği Adım İstanbul Konutları Başakşehir Kayaşehir'de hayata geçiriliyor. Proje 615 konut ve 120 ticari birimden oluşuyor. 

Kayaşehir Adım İstanbul fiyat listesi!

35 bin metrekare arsa üzerinde yükselen Adım İstanbul Evleri fiyatları 605 bin TL'den başlıyor. Projede dairelerin alanları 60 - 300 metrekare şeklinde tasarlandı. 


Adım İstanbul ulaşım bilgileri: Kayaşehir Bulvarı No:2  Başakşehir / İstanbul


Kayaşehir Adım İstanbul iletişim 

Telefon: 0212 924 16 16

Web: www.adimistanbul.com.tr

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor