Kayım İnşaat Maden Nakliye Tekstil Ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kayım İnşaat Maden Nakliye Tekstil Ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Kayım İnşaat Maden Nakliye Tekstil Ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kayım İnşaat Maden Nakliye Tekstil Ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Hüseyin Kayım tarafından kuruldu.Kayım İnşaat Maden Nakliye Tekstil Ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Hüseyin Kayım tarafından kuruldu. 

Kayım İnşaat Maden Nakliye Tekstil Ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi konusu:

1- Her türlü inşaat ve inşaat malzemelerinin alımı satımı ithali ve ihracatını yapmak. İnşaat için gerekli makina ve techizatın teminini sağlamak. 2- Her türlü maden ve maden mamullerinin alımı satımını yapmak. 3- Kara hava deniz taşımacılığını yapmak. Şehiriçi ve şehirler arası nakliye hizmetlerini yapmak. 4- Her türlü tekstil ürünlerinin alımı ve toptan satışını yapmak. Çeşitli ürünlerin fason olarak yapılmasını temin etmek. 5- Danışmanlık hizmetleri vermek ve reklam işlerini takip etmek. Şirket işlerini yapmak için menkul ve gayrimenkuller komisyonculuk yapmamak kaydı ile satmak. Şirket ortaklar kurulunun önerisi ile başkaca işler yapabilir.

Adres: Ihlamurkuyu Mah.Huzur Sk. Gırgın Iş Merkezı Apt.No:5/5 Ümraniye