Kayseri Gül Park pazar günü açılıyor!

Kayseri Gül Park pazar günü açılıyor!Kocasinan’da kişi başına düşen yeşil alan miktarının çok üst düzeyde olduğunun altını çizen Başkan Ahmet Çolakbayrakdar, “Biz; ‘Yeni Kayseri Kocasinan’da kurulacak, Kocasinan Kayseri’nin yeni yüzü olacak" dediFarklı, İlk ve Yeni hizmetlerle adından sıkça söz ettiren Kocasinan Belediyesi yine, yeni ve prestij bir proje olan Gül Park’ı açıyor.

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, “Kayseri’ye renk katacak, bir ilk olacak 22 bin metrekare büyüklüğünde, 2,3 milyon liraya mal olan Gül Park’ı Ankara'daki patlama sonrası ilan edilen ulusal yas nedeniyle açılışını ertelemiştik. 18 Ekim 2015 Pazar günü saat 14.30'da açılış kurdelesini keseceğiz. Bütün halkımızı davet ediyoruz” dedi.  

Kocasinan’da kişi başına düşen yeşil alan miktarının çok üst düzeyde olduğunun altını çizen Başkan Ahmet Çolakbayrakdar, “Biz; ‘Yeni Kayseri Kocasinan’da Kurulacak, Kocasinan Kayseri’nin Yeni Yüzü Olacak’ prensibiyle çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Yeşil ve temiz bir Kayseri için elimizden geldiğince titiz ve özenli çalışıyoruz. Kocasinan’da park alanı ve yeşil alan toplam miktarı 1 milyon 300 bin metrekareye yaklaştı. Gül Park da güllerle ve orijinal bitkilerle donanmış farklı bir park olarak Kayseri’ye hizmet sunacak. Sürpriz gösterilerle Gül Park'ı açacağız. Tekrar hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

 Kocasinan Belediyesi