08 / 08 / 2022

GYODER 4. raporunu Pazartesi günü açıklıyor

GYODER 4. raporunu Pazartesi günü açıklıyor

GYODER 'Gayrimenkul Sektörü ve İller İçin Öngörüler 2015 Antalya, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Mersin ve Samsun' raporunu Pazartesi günü açıklayacak.Türkiye'de ilk kez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) tarafından hazırlanan Gayrimenkul Araştırma Raporları'nın dördüncüsü, rapor kapsamında yer alan illerin Belediye Başkanları'nın da katılımı ile 3 Aralık'ta tanıtılacak.

Gayrimenkul Araştırma Raporu-4 "Gayrimenkul Sektörü ve İller İçin Öngörüler 2015 Antalya, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Mersin ve Samsun" başlığını taşıyor.

GYODER Başkanı Bekir Cumurcu, Başkan Yardımcısı Nurhan Azizoğlu ve Organizasyon Komitesi'nin ev sahipliğinde Çırağan Sarayı'nda 3 Aralık Pazartesi günü gerçekleştirilecek panelde, "Gayrimenkul Araştırma Raporu 4 " hakkında detaylı bilgi sunulacak. Rapor kapsamında ele alınan 9 ile ilişkin geçmiş dönem eğilimleri, geçmiş ve bugüne ait göstergeler ile gelecek döneme ait beklentiler katılımcılarla paylaşılacak. Raporda yer alan illerin Belediye Başkanları'nın da katılacağı panelde konut, perakende pazarı-alışveriş merkezleri, turizm ve konaklama tesisleri ile sanayi ve lojistik alanlara dair değerlendirmeler yapılacak.

Gayrimenkul sektöründeki büyük oyuncuları bir araya getirecek olan toplantıya; gayrimenkul yatırım ortaklıkları, yerli ve yabancı yatırım, danışmanlık, inşaat, değerleme, perakendecilik ve finans şirketlerinin temsilcileri katılacak.

GYODER, kuruluşundan bu yana düzenlediği Gayrimenkul Zirveleri, konferanslar, paneller, eğitim seminerleri ve Türkçe-İngilizce olarak yayınladığı Gayrimenkul Araştırma Raporları ile gayrimenkul sektöründeki kişi ve kuruluşlarca yakından takip ediliyor. GYODER, bugün 250'ye yaklaşan üye sayısıyla sektörde önemli bir sinerji oluşturuyor.