Kayseri Kocasinan'a yeni sosyal tesisler!

Kayseri Kocasinan'a yeni sosyal tesisler! Kayseri Kocasinan'a yeni sosyal tesisler!

İlçedeki yatırımlarına hız kesmeden devam eden Kocasinan Belediyesi, ilçeye yeni sosyal tesisler inşa ediyor.Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Ahievran Mahallesi’nde inşaatı tamamlanan sosyal tesis ve Aile Sağlık Merkezi inşaatlarını denetledi. Kocasinan Belediyesi'nde yer alan habere göre, Başkan Çolakbayrakdar, bölge sakinlerinin yaşam standardını yükseltecek olan konsept formatındaki yeni nesil tesisin spordan eğitime kültürden sağlığa her alanda hizmet vereceğini belirtti.

Kocasinan’a her geçen gün yepyeni yaşam alanları kazandırdıklarını dile getiren Başkan Çolakbayrakdar, “Ahievran, Yavuz Selim ve Kocasinan Mahallelerine hizmet verecek olan Aile Sağlık Merkezinin son kontrollerini gerçekleştirdik. İl Sağlık Müdürlüğü tarafından iç tefrişatının tamamlamasıyla birlikte Aile Sağlığı Merkezi de vatandaşlarımıza hizmet vermeye başlayacak. Ayrıca sağlık merkezinin yanına hem eğitim faaliyetleri hem de sportif etkinliklerin yapılabileceği tesisi ilçemize kazandıracağız. Diğer mahallelerimize de bu ve buna benzer tesisler yaparak, ilçe sakinlerimizin hizmetine sunacağız. Şimdiden tesislerimiz, Kayserimize ve Kocasinan’ımıza hayırlı uğurlu olsun.” şeklinde konuştu.

Başkan Çolakbayrakdar sözlerini şu şekilde tamamladı; “Kocasinan Belediyesi olarak sosyal belediyecilik adına daha güzel hizmetler verebilmek için tesislerimizi birer birer yapıyor ve tamamlıyoruz.”