Kdm Turizm Otelcilik Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi açıldı!

Kdm Turizm Otelcilik Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi açıldı! Kdm Turizm Otelcilik Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi açıldı!

Kdm Turizm Otelcilik Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi bugün Fatih'te 50 bin TL sermaye bedeli ile açıldı. 

Kdm Turizm Otelcilik Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi bugün Fatih'te 50 bin TL sermaye bedeli ile açıldı. 

Kdm Turizm Otelcilik Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi konusu:
TURİZM VE SEYAHAT ACENTALIĞI ULUSLARARASI VE ŞEHİRLERARASI YOLCU TAŞIMACILIĞI a. Yurt içinde ve yurt dışında turistik amaçlı geziler ve turlar düzenlemek. Yerli ve yabancı turistlerin yurt içinde ve yurt dışında konaklama, seyahat taşıma,rehberlik hizmetlerini yürütmek. b. Her türlü seyahat acenteleri kurmak, kurulmuş acentelere ortak olmak. c. Uçak, otobüs, gemi gibi tüm ulaşım araçları için her türlü bileti satmak ve bu maksatla bilet satış yerleri açmak. d. Her türlü gemi ve yat işletmeciliği yapmak, gemi ve yat kiralamak. e. Ticari amaçlı her türlü motorlu araç kiralama hizmetleri verebilir. f. Hava araçları ile ambulans hizmetleri vermek. g. Her türlü hava, deniz, kara vasıtaları ile şehir içi, şehirlerarası ve uluslararası yolcu taşımacılığı yapmak h. Öğrenci ve personel taşımacılığı yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Kdm Turizm Otelcilik Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi adres: Alemdar Mah.Salkımsöğüt Sok. No:16 Fatih