06 / 12 / 2023

Kentsell'den Mart ayına özel büyük fırsat!

Kentsell'den Mart ayına özel büyük fırsat!

Markalı konut proielerindeki fırsat daireleri satın alarak avantajlı ödeme planlarıyla satışa çıkaran EYG Grup iştiraki KenfSELL, www.evdekifirsat.com'da konut alıcılarına Mart ayında 'Büyük Fırsat' sunuyor.Markalı konut proielerindeki fırsat daireleri satın alarak avantajlı ödeme planlarıyla satışa çıkaran EYG Grup iştiraki KenfSELL, www.evdekifirsat.com'da konut alıcılarına Mart ayında 'Büyük Fırsat' sunuyor. 

Bahçeşehir ve Halkalı'daki toplam 5 projede 'Büyük Fırsaf sloganıyla yeni bir kampanya sürecini başlatan evdekifirsat.com, portföyünde yer alan Bahçeşehir Vadi, Bahçeşehir Kuleler, Bahçeşehir Quartz, Bahçeşehir Teras Evler, Bahçeşehir Evler ile Halkalı Divan Residence projelerinde "peşinatsız, hemen teslim" daire imkânı sunuyor. Projelerde 1 + 1 evler ayda bin 290 TL'den başlayan taksitlerle satışa sunulurken, 2+1 evler ise bin 850 Tl/den başlayan taksitlerle satışa sunuluyor. Hemen teslim edilen evlerin peşinatsız, ara ödemelerin de şirket bünyesinde sabit olması ev sahibi olmak isteyenler için avantaj oluştururken Kenf SELL satış ofislerinde kişiye özel ödeme planları ile de farklı seçenekler oluşturuluyor. 

Kişiye özel tasarlanan özel ödeme planları Bahçeşehir projeleri için Bahçeşehir Satış Ofisi'nde, Halkalı Divan Residence için Halkalı Satış Ofisi'nde sunuluyor. 


Posta

Geri Dön