Ankara Parkoran Konutları

Ankara Parkoran Konutları

Ankara Parkoran Konutları 1.832 konuttan meydana geliyor, Oran'da yükselen projede satışlar devam ediyor

Park Oran Konutları'nda 307 bin TL'ye! Peşinde yüzde 10 indirim!

1.832 konuttan meydana gelen Park Oran Konutları'nda peşin ve banka kredili alımlarda yüzde 10 oranında indirim yapılıyor

Parkoran fiyat listesinde son durum! 307 bin TL!

Parkoran projesinin fiyat listesinde son durum açıklandı. Projede minimum fiyat 307 bin TL!

Park Oran Ankara Konutları'nda 305 bin 336 TL'ye!

Son etabı geçtiğimiz aylarda satıla sunulan Park Oran Ankara Konutları'nda firma bünyesinde yüzde 50 peşinatla 12 ay yüzde 0,8 oranında faizle vade yapılıyor

Parkoran'da son etap satışta! 595 bin 336 TL'ye 3+1!

Ankara Oran'da hayata geçirilen Parkoran projesinin son etabı olan B6, B7, B8 blokları satışa sunuldu. Yeni etaptaki daire fiyatlaır 595 bin 336 liradan başlıyor

Ankara Parkoran Konutları Nisan ayı fiyat listesi! 302 bin TL'ye!

Oturuma hazır durumda olan Ankara Parkoran Konutları projesinde Nisan ayı fiyatları açıklandı. Projede ev fiyatlarına zam geldi

Ankara Eserkent Konutları'na yoğun ilgi!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş tarafından hayata geçirilen Eserkent projesinde başvurular devam ediyor. Eserkentlilerin yoğun ilgi gösterdiği konutular için son başvuru tarihi 15 Ocak.

Ankara ihtiyaç konutlarının şartları belli oldu!

Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB)  tarafından maddi durumu iyi olmayan evli çiftlere ve 65 yaş üstü vatandaşlara kiralanacağı Mamak 400 konut için şartlar belirlendi. 

Ankara nitelikli konutlarıyla yükseliyor!

Tona Yapı ve Safe İnşaat Ortaklığı İcra Kurulu Başkanı İlhan Erdal, Ankara’da konut sektörünün gelişimine devam ettiğini söyledi. Erdal “Ankara nitelikli konutları ile yükselmeye devam ediyor” diye konuştu.

TOKİ Ankara Sincan Konutları'nın ihalesi yapıldı!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Ankara Sincan’da yaptırılacak 541 adet konutun ihalesi gerçekleştirildi

Ankara’da konutun ortalama geri dönüş süresi 16 yıl!

Ankara genelinde konutların geri dönüş süresinin ortalama 16 yıl olduğu görülüyor. Endeksa verilerine göre Ankara’da 2+1 konutların geri dönüş süresi ortalama 13 yıl iken, 3+1 konutlarda bu oran 19 yıl olarak belirleniyor.

Ankara Hanzade Konutları iletişim!

Toplam 61 daireden meydana gelen Aksa İnşaat Hanzade Konutları'nda anahtar teslimler hemen yapılıyor. Ankara Hanzade Konutları iletişim bilgileri haberimizin içinde yer alıyor.

TOKİ Ankara Ayaş Konutları fiyat!

TOKİ Ankara Ayaş Konutları fiyat listesine göre 76 bin 900 TL'den başlıyor. Projede taksitler 376 liradan başlıyor.

Ankara Mebuskent Konutları tamamlanma aşamasına geldi!

Son yılların en özgün ve prestijli konut projelerinden Mebuskent’te konutların teslimine sayılı günler kaldı. Aymor Grup tarafından, Batıkent Çakırlar Karacakaya’da 388 dönümlük bir alan üzerinde Mart 2013’te inşasına başlanan projede konutlar, bu yıl bitmeden teslim edilecek.

Ankara'da konutlar alıcı bulamıyor!

Ankara’da barınma ve konut arzı incelendiğinde ihtiyaçtan daha fazla konut yapıldığı kent planlaması raporlarında yer aldı. Ancak bu denli hızlı ve ihtiyaç fazlası konutlaşmaya karşın, konut fiyatlarında anlamlı bir azalma olmadı.

Sofa Loca Evleri Ankara fiyat!

Sofa Loca Evleri Ankara fiyat listesi 732 bin liradan başlayarak değişiyor. Sofa Loca Evleri Ankara projesinde konutlar bu yılın sonunda teslim ediliyor...

Ankara Mebuskent konutlarına yoğun ilgi!

Aymor Grup tarafından gerçekleştirilen konut projelerinden Mebuskent, sunduğu sağlıklı yaşam imkânları dolayısıyla en fazla doktorların tercihi oldu.

Ankara'da yabancıya konut satışının formülü; doğrudan uçuş!

Ekonomisinin yüzde 65’i inşaat sektörüne dayalı Başkent Ankara’da inşa edilen projeler yalnızca Ankara değil diğer şehirlerden de yatırımcıların ilgisini çekiyor. Altuntaş, buna karşın Ankara’da konutların değerinin altında satıldığının altını çizdi.

Ankara Uransan konutlarının yüzde 75'i satıldı!

Merakla beklenen 1 Kasım seçimleri ardından sandıktan tek başına iktidar çıkması, Haziran’dan bu yana bekleme pozisyonunda olan inşaat sektöründeki satışların yeniden hızlanmasını sağladı.

Ankara Parkoran Konutları Haberi

Ankara Parkoran Konutları

Aktürk Yapı, Emlak Pazarlama ve Mesa Mesken Sanayi ortaklığıyla Ankara Oran'da inşa edilen Parkoran Konutları 146 bin metrekarelik alan üzerine yayılıyor.


Parkoran Evleri 1.832 konuttan meydana geliyor, 7 katlı 3 blok halinde hayata geçirilen projede satışlar devam ediyor.Ankara Parkoran projesinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 5+1 dubleks ve 6+1 dubleks konut alternatifleri yer alıyor. Projeden banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor.


Parkoran Konutları fiyatları:

1 oda 1 salon daireler 324 bin liradan,

3 oda 1 salon daireler 733 bin liradan,

4 oda 1 salon daireler 647 bin liradan,

5 oda 1 salon daireler 1 milyon 451 bin liradan,

5 oda 1 salon dubleks daireler 1 milyon 789 bin liradan,

6 oda 1 salon dubleks daireler ise 1 milyon 992 bin liradan başlayan fiyatlarla alıcıları bekliyor. Projeden...