Avantaj Noktası

Avantaj Noktası

Marmara Forum, bir yeniliği daha ziyaretçileriyle buluşturuyor. Bulunduğunuz yerdeki en karlı ve özel kampanyaları sms yoluyla haber veren Avantaj Noktası, alışveriş deneyiminizi daha kolay, daha avantajlı ve daha eğlenceli hale getiriyor

Silkar Endaş, 6 satış noktası açtı!

Silkar Endaş, 6 satış noktası açarak 2019'da belirledikleri şubeleşme hedeflerini tamamladı. Firma, ilerleyen zamanlarda satış noktası olmayan bazı lokasyonlarda yeni şubeler açabilir.

Zirvede Dizayn İnşaat Proje Uygulama Noktası Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Zirvede Dizayn İnşaat Proje Uygulama Noktası Ticaret Anonim Şirketi Fatih'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Davut Demir tarafından kuruldu.

Konutta 52 bin TL’lik avantaj yarın sona eriyor!

Konut alımında iki gün daha devam edecek 10 puanlık KDV ve bir puanlık tapu harcı indirimiyle 500 bin liralık bir dairede vatandaş 52 bin lira avantaj sağlıyor. 2020'de kamu bankaları faiz oranlarını 0,79’a düşürecek. Vergi indiriminin de devam etmesi halinde tüketicinin cebinde 117 bin lira kalacak

Doğal gazdan tasarruf etmenin 10 püf noktası!

Soğukların başlaması ile birlikte doğaz gaz tüketiminde artış oldu. Daha az enerjiyle daha fazla ısı elde etmek için yapılması gereken noktalar var. İşte doğal gazdan tasarruf etmenin 10 püf noktası...

Lens İstanbul Yaşam Merkezi Kurtköy'ün yeni buluşma noktası oldu!

Lens Yapı tarafından Kurtköy’de inşa edilen Lens İstanbul Yaşam Merkezi, Kurtköy’e yeni bir soluk kattı. Açıldığı ilk günden bu yana yoğun ilgi gören Türkiye’nin en büyük açık hava yaşam merkezi, bölge sakinlerinin de yeni uğrak noktası oldu. 

Arsa yatırımının 11 püf noktası!

Kazançlı bir yatırım için arsa almak yatırımcılar tarafından en çok kullanılan bir enstrümanıdır. Peki arsa alırken nelere dikkat etmek gerekiyor? İşte arsa yatırımının 11 püf noktası...

Kirada TÜFE dönemi 20 milyon kiracıya avantaj sağladı!

Yıllık kira artışında ÜFE yerine TÜFE’nin kullanılması kiracıya avantaj sağlarken ev sahipleri için de ciddi gelir kaybına neden oldu.

Atatürk Kültür Merkezi yeniden gençlerin buluşma noktası olacak!

TBMM Başkanı Binali Yıldırım, "İstanbul, tarihi, kültürel ve sanatsal kimliğine değer katacak bu eserle çok daha güzel olacak. Atatürk Kültür Merkezi, yeniden gençlerin buluşma noktası olacak." diye açıklama yaptı. 

Konuttaki durgunluk orta gelirli için avantaj!

Krea Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Kodal ve Krea Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zafer Ergüven, konuttaki durgunluğun orta gelirli için avantaj olduğunu söyledi...

Pendik'e ikinci imar barışı başvuru noktası kuruldu!

Pendik Belediyesi'nin ana binasında ana binasında kurulan İmar Barışı Masası'ndaki yoğunluğu azaltmak için çalışmalara başlandı. Pendik'e ikinci barış masası noktası kuruldu. 

Millet Bahçesi projeleri dönüm noktası oldu!

Türkiye'nin farklı şehirlerinde inşası süren projeleri inceleyen TOKİ Başkanı M. Ergün Turan, Millet Bahçesi projelerinin Türkiye'de şehircilik tarihi ve felsefesi açısından bir dönüm noktası olduğunu kaydetti..

Konut stoğunun artışı pazarlıkta alıcı için avantaj!

Konut geliştiricileri ve sahipleri piyasanın durgun olmasından şikayet ederken fiyat indirme pazarlığına sıcak bakmaya başladı. Sektör temsilcileri konutta stok artışının alıcı açısından pazarlık esnasında avantaj olduğunu söylüyor. 

Kanal İstanbul müteahhitlik sektörünün pik noktası olacak!

Türkiye ve dünya için artık en büyük projenin Kanal İstanbul olduğunu belirten Ulaştırma Bakanı Arslan, "Kanal İstanbul müteahhitlik sektörünün Türk mühendislik sektörünün pik noktası, en üst seviyesi olacak. İnşallah sıra ona geliyor." dedi.

Avantaj Noktası Haberi

Avantaj Noktası

 

300'den fazla markası ile modanın en yeni trendlerini, keyifli alışverişi, eğlenceyi, lezzeti ve heyecanı sunan Marmara Forum şimdi de Avantaj Noktası’nı bünyesine katarak mobil pazarlama ve iletişim dünyasına yeni bir soluk kazandırıyor.    Bir dünya şehrinde, İstanbul’da, istediğiniz her şeyi bulmak, Marmara Forum'da mümkün.  İndirimli kampanyaların da nabzını tutan Marmara Forum, müşterilerine yine bir yenilik sunarak, Avantaj Noktasını ziyaretçilerine kazandırıyor.    Tüm kampanya ve indirim haberleri bu noktada... Marmara Forum'a geldiniz, yüzlerce marka ve mağaza arasında seçim yapmakta zorlanıyorsunuz.  Size özel indirimler sunan mağazaları öğrenmek ve hiç vakit kaybetmeden o mağazalardan avantajlı alışveriş yapmak istemez misiniz Avantaj Noktası işte size bu noktada yol gösteriyor.    Tek yapmanız gereken alışveriş merkezi içerisine yerleştirilmiş olan Avantaj Noktası standı üzerinde belirtilen telefon numarasını aramak! “0 216 455 12 21”...