Feyza DEMETGÜL

Feyza DEMETGÜL

Ünye Çimento'da Celalettin Çağlar Yönetim Kurulu Başkanı olarak atandı

Feyza Yapı Malzemeleri Lojistik Medikal Elektrik Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Feyza Yapı Malzemeleri Lojistik Medikal Elektrik Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Maltepe'de 350 bin TL sermaye bedeli ile Gökhan Özkaya tarafından kuruldu.

Forum34 Planlama Mimarlık Harita ve İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Forum34 Planlama Mimarlık Harita ve İnşaat Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 10 bin TL sermaye bedeli ile Feyza Tolga tarafından kuruldu.

Zemin-temel uyumuna dikkat!

İstanbul’daki depremlerinin ardından gözler şehirdeki yapılara çevrildi. Özyeğin Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Başkanı Prof. Dr. Safiye Feyza Çinicioğlu, ''Kendi binamızın sağlam olması tek başına bir anlam ifade etmiyor. Şehrin ve ülkenin de sağlam olması gerekiyor” dedi.

Özcan Deniz villasını eski eşi Feyza Aktan'a bıraktı!

Yakışıklı şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz villasını eski eşi Feyza Aktan'a bıraktı ve kiraya çıktı. Deniz, çok uzağa da gitmemiş. Yine Zekeriyaköy'de, eski eşi ve oğluna yürüme mesafesindeki bir siteden aylık 20 bin liraya, 500 metrekarelik bir villa kiralamış...

Özcan Deniz ve Feyza Aktan Boğaz'da ev arıyor!

Özcan Deniz, boşandıktan sonra görüşmeyi sürdürdüğü Feyza Aktan’ın uyum sağlayamadığı Zekeriyaköy’deki evlerinden ayrılıyor.

Özcan Deniz Cactus Otel'den apart kiraladı!

Eski eşi Feyza Aktan ile barışan Özcan Deniz, Yalıkavak'taki Cactus Otel'de apart kiraladı.

Özcan Deniz ve Feyza Aktan evleri ayırdı iddiası!

Şarkıcı Özcan Deniz ve eşi Feyza Aktan arasında ciddi bir kavga yaşandığı ve Deniz'in yaşadığı son tartışma sonrasında evden ayrıldığı iddia edildi.

Bacalı Gıda Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bacalı Gıda Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Devrim Bağdatlı ve Feyza Şenkalfa ortaklığında kuruldu. 

Sahara Gıda Turizm Ve Taşımacılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sahara Gıda Turizm Ve Taşımacılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 10 bin TL sermaye bedeli ile Feyza Ocak, Berra Barım ve Taha Ocak ortaklığında kuruldu. 

Özcan Deniz Zekeriyaköy'den iki villa aldı!

Şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz doğacak bebeği ve müstakbel eşi Feyza Aktan için Zekeriyaköy'de iki villa aldı.

Ref Gayrimenkul Yapı İnşaat Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Ref Gayrimenkul Yapı İnşaat Ticaret Anonim Şirketi 50 bin TL sermaye ile bugün Fikriye Özcan ve Feyza Altunbaş imzasıyla kuruldu.

Sinem Bayraktutar Bodrum'a taşındı!

Şarkıcı Kutsi, 2008’de evlendiği Sinem Bayraktutar’ı 2014’te oyuncu Feyza Çıpa ile aldatmıştı.Kutsi’yle Temmuz 2015’te boşanan Sinem Bayraktutar, İstanbul’u terk etti. Çocuklarını yanına alarak Bodrum’a yerleşti.

Universal Profesyonel Yönetim Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Universal Profesyonel Yönetim Ticaret Limited Şirketi Feyza Yıldızyurtal ve Feride Hilal İmal ortaklığıyla Haziran'da Şişli 19 Mayıs Mahallesi'nde kuruldu.

Feyza DEMETGÜL

Feyza DEMETGÜL Feyza DEMETGÜL

Ünye Çimento'da Celalettin Çağlar Yönetim Kurulu Başkanı olarak atandı. Yapılan açıklama şöyle:

Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun 26.03.2012 tarihinde yapmış olduğu toplantısında görev bölümü yapılmış; Celalettin Çağlar Yönetim Kurulu Başkanı, Aydın Semerci Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığına seçilmişlerdir. 2012 Yılı Denetimden Sorumlu Komite Üyeliklerine Güney Arık ve Feyza Demetgül seçilmişlerdir.

47 milyon 340 bin TL kar payı dağıtılacak

Öte yandan Ünye Çimento'da nakit olarak 47 milyon 340 bin 853 lira toplam brüt kar payı olarak dağıtılacak.

Hüseyin...