27 / 06 / 2022

Hocapaşa

Hocapaşa

Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, Marmaray faaliyete geçmeden Eminönü'nün tamamen yayalaşacağını kaydetti

Karacabay Dış Ticaret Mühendislik Hizmetleri ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi Hocapaşa Şubesi açıldı!

Karacabay Dış Ticaret Mühendislik Hizmetleri ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi Hocapaşa Şubesi bugün 500 bin TL sermaye bedeli ile Aydın Karacabey tarafından açıldı. 

Fatih Hocapaşa Mahallesi 1 ada 1 parsel imar planı tadilatı askıda!

Fatih İlçesi, Hocapaşa Mahallesi, 1 ada, 1 parsele ilişkin 1/5000 ölçekli koruma amaçlı nazım imar planı tadilatı askıda...

Fatih Hocapaşa ve Zeyrek Mahallesi imar planı askıda!

İBB tarafından Fatih İlçesi sınırları içerisinde yer alan Hocapaşa Mahallesi ve Zeyrek Mahallesi'ndeki bazı alanlara ilişkin imar planı tadilatı askıya çıktı..

Taşkıranlar Turizm Otelcilik Halıcılık İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Taşkıranlar Turizm Otelcilik Halıcılık İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Selahattin Taşkıran tarafından 20 bin TL sermaye ile 28 Temmuz'da Fatih, Hocapaşa Mahallesi'nde kuruldu.

Üstünsöz Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Üstünsöz Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Cenk Üstünsöz Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 100 bin TL sermaye ile 18 Nisan'da Fatih, Sirkeci Hocapaşa Mahallesi'nde kuruldu.

Elit Yurt Turizm İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Elit Yurt Turizm İnşaat Ticaret Limited Şirketi, Emrah Özkan tarafından 50 bin TL sermaye ile 11 Şubat'ta Fatih, Hocapaşa Mahallesi, Mehmet Murat Sokak' ta kuruldu.

Sana İnşaat İthalat İhracat ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sana İnşaat İthalat İhracat ve Ticaret Limited Şirketi, Bassam Jenıat ve Alaa Alddın Alkhoudarı ortaklığıyla 1 milyon TL sermaye ile 6 Kasım'da Fatih, Hocapaşa Mahallesi, Darüssade Sokak Karadeniz Han Apartmanı'nda kuruldu.

Verasan Yapı Tekstil Elektronik Makina Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

Verasan Yapı Tekstil Elektronik Makina Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, Fatih Mehmet Tırımoğlu tarafından 300 bin TL sermaye ile 27 Ağustos'ta Fatih, Hocapaşa Mahallesi'nde kuruldu.

Doygun Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Doygun Turizm Ticaret Limited Şirketi, Hacı Arif Doygun ve Hasan Doygun tarafından 10 bin TL sermaye ile 1 Haziran'da İstanbul, Fatih, Hocapaşa Mahallesi'nde kuruldu.

Barbera Otelcilik Turizm Taşımacılık Limited Şirketi kuruldu!

Barbera Otelcilik Turizm Taşımacılık Limited Şirketi 23 Şubat 2015 'te, 100 bin TL sermaye ile Fatih Hocapaşa Mahallesi 'nde, Kerem Anlar Müdürlüğü 'nde kuruldu.

Beysa Otelcilik Turizm Gıda ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Beysa Otelcilik Turizm Gıda ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi, Yunus Sayılgan tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile 14 Ocak'ta Fatih, Hocapaşa Mahallesi, Orhaniye Caddesi'nde kuruldu.

Fatih'te icradan 4.2 milyon TL'ye satılık bina!

İstanbul Sulh Hukuk Mahkemeleri Satış Memurluğu; Fatih Hocapaşa Mahallesi'nde yer alan işyerlerinden oluşan zemin+2 normal kattan oluşan kargir binayı 17 Şubat 2015 tarihinde satışa çıkarıyor.

Nusret Bey Turizm ve İnşaat Hizmetler Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Nusret Bey Turizm ve İnşaat Hizmetler Ticaret Limited Şirketi, 450 bin TL'lik sermaye ile 19 Eylül'de Fatih, Eminönü, Hocapaşa Mahallesi, Ebusuud Caddesi, No:43'de kuruldu.

Hocapaşa Haberi

Hocapaşa

Üst Laleli Bölgesi"nde 16 cadde ve sokak daha trafiğe kapatıldı¦ Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, alanda uygulamayı kontrol etti.Sırada Alt Laleli, Gedikpaşa, Hocapaşa ve Sirkeci Bölgeleri var¦

Fatih Belediyesi, yayalaştırma çalışmalarına ilk olarak 2005 yılında Yedikule Mahallesi"ndeki Genç Ağa Sokak"ta başladı. Ardından 01 Ocak 2011"de Sultanahmet, Sirkeci ve Beyazıt"ı içine alan 90 cadde ve sokak yayalaştırıldı. 25 Nisan 2011"de   Laleli Bölgesinde şžehzadebaşı Caddesi-Hayriye Tüccarı Caddesi ile Atatürk Bulvarı - Büyük Reşitpaşa Caddesi arasında 7 cadde ve sokak trafiğe kapatıldı. 02 Ocak 2012 Pazartesi günü ise Üst Laleli Bölgesi"nde şžehzadebaşı Caddesi “ Ordu   Caddesi ile Atatürk Bulvarı “ Büyük Reşitpaşa Caddesi arasında kalan kısımlarda 16 cadde ve sokak daha yayalaştırıldı.Sabahın erken saatlerinden itibaren uygulamayı...