İstanbul Vakıflar ihale kiralık bina

İstanbul Vakıflar ihale kiralık bina

İstanbul Vakıflar Şişli Meşrutiyet Mahallesi’ndeki eski eser niteliği taşıyan binayı restorasyon karşılığı kiralamak üzere ihaleye çıkardı

İstanbul'da kat karşılığı inşaat yapım işi ihalesi!

İstanbul Vakıflar 1. Bölge Müdürlüğü kat karşılığı inşaat yapım işi ihale ediyor. İhale 9 Şubat 2021 tarihinde yapılacak.

Kanal İstanbul projesinde ihale aşamasına gelindi!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kanal İstanbul ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Kanal İstanbul'un mimari boyutunun hazır olduğunu açıklayan Erdoğan, "Bunun yanında teknik tüm boyutlar hazırdır ve artık işin ihale safhasına gelmiştir" diye konuştu.

Kanal İstanbul için ihale yapılacak mı?

Kanal İstanbul için asıl bir ihale yolu izleneceği, daha doğrusu ihale edilip edilmeyeceği henüz belli olmadı. Rönesans grubunun Kanal İstanbul için yoğun şekilde çalıştığı ileri sürülüyor...

İstanbul'da 3.9 milyon TL'ye yapım karşılığı kiralama ihalesi!

İstanbul Vakıflar 1. Bölge Müdürlüğü 3 milyon 934 bin 48 lira bedelle yapım karşılığı kiralama işi ihale edecek.

Kanal İstanbul’da ihale aşamasına geldik!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, Kanal İstanbul’da ihale aşamasına gelindiğini belirtti ve "Bu yıl içinde de kazmayı vuracağız" dedi...

İstanbul Fatih'te 39 milyon TL'ye onarım karşılığı kiralama ihaleleri!

İstanbul Vakıflar 1. Bölge Müdürlüğü 38 milyon 972 bin 160 TL bedelle restorasyon veya onarım karşılığı kiralama işi ihale edecek.

İstanbul Vakıflar'dan 8.9 milyon TL'ye yapım karşılığı kiralık arsa!

İstanbul Vakıflar 2. Bölge Müdürlüğü tarafından; İstanbul İli, Kartal İlçesi, Soğanlık Mahallesi, Gaziler Mevkii'nde yer alan gayrimenkulün üzerine 30 yıl süreyle Özel Öğrenci Yurdu inşaatı yapılmak üzere yapım karşılığı kiraya verilecek. 

İstanbul Vakıflar'dan Fatih'te yapım karşılığı kiralama ihalesi 11 Eylül'de!

İstanbul Vakıflar 1. Bölge Müdürlüğü, Fatih İlçesi İnebey Mahallesi'ndeki 17 Dükkan ve 34 Bürosu Olan İş Hanı için yapım veya onarım karşılığı kiralama işi ihale ediyor..

İstanbul Vakıflar'dan Üsküdar'da kiralık benzin istasyonu ve market!

İstanbul Vakıflar 2. Bölge Müdürlüğü, Üsküdar Selamiali'de yer alan benzin istasyonu ve market 1 yıllığına kiralıyor. Kiralama ihalesi 15 Ağustos'ta gerçekleşecek...

İstanbul Vakıflar Müdürlüğü'nden 1 yıllığına kiralık benzin istasyonu!

İstanbul Vakıflar 2. Bölge Müdürlüğü tarafından Üsküdar İlçesi Selamiali Mahallesi'ndeki Cumhuriyet Sokak üzerinde yer alan Benzin İstasyonu ve Market kiraya veriliyor...

İstanbul'da ihale iptal kararı kaldırılan 4 metro TBMM gündeminde!

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, İstanbul'da ihale iptal kararı kaldırılan dört metro projesini meclis gündemine taşıdı..

İstanbul Vakıflar Müdürlüğü'nden Şişli'de inşaat ihalesi!

İstanbul Vakıflar 1. Bölge Müdürlüğü tarafından İstanbul-Şişli İlçesi, Kaptanpaşa Mahallesi, 10262, 1 parsel, üzerine kat karşılığı konut inşaatı yapım işi ihale ediliyor.Tahmini bedeli 7 milyon TL olarak belirlenen inşaat işi için ihale 29 Ocak'ta yapılacak.

İstanbul Vakıflar Müdürlüğü'nden İzmit'te inşaat ihalesi!

İstanbul Vakıflar 2. Bölge Müdürlüğü Kocaeli İzmit'te yapım karşılığı uzun süreli kiralama işi ihale ediyor. İhale 7 Kasım'da gerçekleşecek..

İstanbul Vakıflar ihale kiralık bina Haberi

İstanbul Vakıflar ihale kiralık bina

Yüzölçümü 644 metrekare olan bina için 4.243.984 lira restorasyon bedeli ve 127.319 lira da geçici teminat belirlenirken ihale süresinin 35 yıl olduğu kaydedildi.

İhale 15.02.2012 günü saat:14:00’te Gümüşsuyu Mah. İnönü Caddesi No:2 Taksim-Beyoğlu İstanbul- Vakıflar 1.Bölge Müdürlüğü Kat:7 İhale Salonunda gerçekleştirilecek.

Detaylı bilgi için tıklayın
Hüseyin...