Karaman Belediyesi Kentsel Dönüşüm Projesi hizmet ihalesi

Karaman Belediyesi Kentsel Dönüşüm Projesi hizmet ihalesi

Karaman Belediyesi İmar Ve Şehircilik Müdürlüğü, Karaman İli Hamidiye Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi Hazırlanması hizmet alımı için ihale açtı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nden kentsel dönüşüm için ilk adım!

Sakarya Büyükşehir Belediyesi kentsel dönüşüm çalışmaları için Depreme Hazırlık ve Kentsel Dayanıklılık çalıştayının ilkini gerçekleştirdi. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, kentte yapılacak çalışmalar için her şeyin hazır olduğunu dile getirdi.

Mamak Belediyesi Kentsel Dönüşüm Projesi'nde 248 konut teslim edildi!

Mamak Belediyesi Kentsel Dönüşüm Projesinin ikinci etabı kapsamında tamamlanan 248 konut, hak sahiplerine kura ile teslim edildi...

Kocasinan Belediyesi kentsel dönüşüm projelerine devam ediyor!

Kocasinan Belediyesi, kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında Yunus Emre Mahallesi’nde, 112 daire ve ticaret alanlarıyla ilgili müteahhitlerle anlaşma sağladıklarını açıkladı.

Şahinbey Belediyesi'nde kentsel dönüşüm rekoru!

Gaziantep'in Şahinbey İlçe Belediyesi kentsel dönüşüm kapsamında 7 bin 594 yapıyı kamulaştırarak yıkımını gerçekleştirdi ve kentsel dönüşüm rekoru kırdı. 

Mamak Belediyesi kentsel dönüşüm kura çekilişi yapıldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, TOKİ ve Mamak Belediyesi ortaklığında hayata geçirilen Mamak kentsel dönüşüm kura çekilişi yapıldı.

Erenler Belediyesi Kentsel Dönüşüm 1. Etap'ta tapular teslim edildi!

Erenler Belediyesi Kentsel Dönüşüm 1. Etap Tapu Teslim Töreni'nde konuşan Bakan Özhaseki: "Türkiye'de adeta bir seferberlik başlatıyoruz. Bu seferberlik neticesinde ne kadar depreme dayanıksız yapımız varsa Allah'ın izniyle 15 sene içerisinde hepsini yenileyeceğiz" dedi.

Bingöl Belediyesi kentsel dönüşüm için kredi çekecek!

Bingöl Belediyesi’nin Eylül ayı meclis toplantısında, kentsel dönüşüm için ihtiyaç duyulan 230 milyon Türk Lirası kredi işleriyle ilgili her türlü işlemi yapmaya Belediye Başkanı Yücel Barakazi’ye yetki verilmesi kararlaştırıldı.

Hacılar Belediyesi Kentsel Dönüşüm Projesi'nin temeli atıldı!

Kayseri Hacılar ilçesindeki, Hacılar Belediyesi Kentsel Dönüşüm 1. etabının temel atma töreni gerçekleşti.

Mamak Belediyesi kentsel dönüşüme tam gaz devam ediyor!

Mamak büyük bir dönüşüm yaşıyor. Mamak Belediyesi çeşitli kurumlarla işbirliğinde hazırladığı büyük kentsel dönüşüm projeleriyle Mamak adeta 'üstü açık dev bir şantiye' haline gelmiş durumda.

Erenler Belediyesi kentsel dönüşüm projeleri devam ediyor!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, Erenler Belediyesi tarafından yürütülen kentsel dönüşüm projesinin şehrin kaderini değiştirecek çok önemli proje olduğunu söyledi.

Karaman'da 24 derslikli okul inşaatı başladı!

Karaman Belediyesi, Aktekke Kent Meydanı ve Kale Çevresi Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Alanı Projesi kapsamında, yapılan protokollerle belediyeye devri gerçekleştirilen ve Anafartalar Ortaokulu yerine yapılması kararlaştırılan okul inşaatına başladı.

Mersin Yenişehir Belediyesi kentsel dönüşümde yetki istedi!

Mersin Büyükşehir Belediye Meclisi'nde, Yenişehir Belediyesi 'Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi' için Yenişehir Belediyesi Başkanı İbrahim Genç'e meclisten yetki istedi.

Kadıköy Belediyesi kentsel dönüşümde özverili!

Doğa Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Eyikudamacı, "Kadıköy belediyesi kentsel dönüşüm konusunda çok özverili çalışıyor fakat bölgemizde yapılan proje sayısı çok fazla olduğu için ruhsat işlemleri gibi bazı aşamalar uzun sürebiliyor." dedi.

Karaman Belediyesi Kentsel Dönüşüm Projesi hizmet ihalesi Haberi

Karaman Belediyesi Kentsel Dönüşüm Projesi hizmet ihalesi

 

Karaman Belediyesi İmar Ve Şehircilik Müdürlüğü, Karaman İli Hamidiye Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi Hazırlanması hizmet alımı işi yaptırmak üzere açık ihale usülü ihale açtı. İhale, 28 Mart 2012 tarihinde, saat 14.00'da, Belediye Encümen Toplantı Salonu adresinde yapılacak. İşin bitirme süresi işe başlama tarihinden itibaren 180 takvim günü olarak açıklandı.   İhale Kayıt Numarası: 2012/22649 Telefon ve faks numarası: 3382264000 - 3382264173 Elektronik Posta Adresi: ihale@karaman.bel.tr   Alper Hamitoğlu /...