Kınalı Evler

Kınalı Evler

Beylikdüzü ve Silivri bölgesinde 6 proje gerçekleştiren ve bir ara ortadan kaybolduğu iddia edilen Nusret Görmüş yeniden ortaya çıktı.

Görmüş Ailesi lük konut vaadiyle para topladı, nitelikli dolandırıcılıktan aranıyor!

Lüks konut ve villa vaadiyle birçok kişiden para toplayıp ortadan kaybolan Nusret Görmüş ve ailesine, "nitelikli dolandırıcılık" suçlamasıyla yeni bir dava daha açıldı

Kastamonu'da konut inşaatları kısa sürede başlayacak!

Sel felaketi yaşanan Kastamonu'da incelemelerde bulunan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, sel nedeniyle yıkılan evler yerine inşa edilecek konutların yapımına bir ay içerisinde başlayacağını dile getirdi. 

Didem Kınalı kira borcu için cipini satıyor!

Bir süredir maddi konularda zorluk çeken Didem Kınalı kira ve fatura borcu nedeniyle cipini 485 bin TL'ye satışa çıkardı. 

Didem Kınalı evinin kirasını ödeyemiyor!

İbrahim Tatlıses'in meşhur ettiği oryantal Didem Kınalı zor zamanlar geçiriyor. İddialara göre Didem Kınalı evinin kirasını bile ödemekte güçlük çekiyor.

Nidapark Küçükyalı Sedef'te teslimler başladı!

Hayatı kolaylaştıran ve her detayı düşünen projeleri hayata geçiren Tahincioğlu Gayrimenkul, Anadolu Yakası’nın en gözde ve huzurlu yaşam alanlarından Nidapark Küçükyalı projesinin Kınalı etabının ardından Sedef etabının da teslimlerini gerçekleştiriyor.

İzmir’de depremde yıkılan evler Hazine'ye mi devredilecek?

CHP İzmir Milletvekili Bedri Serter, Çevre Şehircilik Bakanlığı’nın aldığı İzmir’de depremde yıkılan evlerin Hazine’ye devredilmesine kararına tepki gösterdi. Bu karar ile halk adına şaşkınlığını ifade eden Serter, açıklamalarda bulundu.

Kayseri'deki 4.6'lık depremde evler hasar gördü!

Kayseri'nin Sarıoğlan ilçesinde meydana gelen 4,6 büyüklüğündeki depremde vatandaşlar panik yaşarken, bazı evlerde çatlaklar oluştu. Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, konuya ilişkin açıklamalarda bulundu.

İtalya'da çılgın proje: Evler 1 Euro'dan satışa çıkarıldı!

İtalya'da başkent Roma yakınlarındaki bir köyde evler 1 Euro'dan satışa çıkarıldı. Satışa çıkarılan evler için, yeni ev sahiplerinin evlere restorasyon yapması şartı konuldu.

Darülaceze Başkanlığı'ndan Adalar'da 8 milyon TL'ye satılık köşk!

Darülaceze Başkanlığı, Adalar İlçesi, Kınalı Ada Mahallesi'nde bulunan köşk ve müştemilatını 8 milyon TL'ye satıyor. Gayrimenkulün 10 Aralık 2020 günü gerçekleşecek.

Giresun’da 200 yıllık tarihi evler UNESCO’ya aday!

Giresun'un Zeytinlik Mahallesi'nde bulunan 200 yıllık tarihi evler; Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütü (UNESCO) Dünya Mirası Geçici Listesi'ne aday oldu. 

Nidapark Küçükyalı Kınalı'da yaşam başladı!

Anadolu Yakası'nın ilk karma kullanımlı projelerinden biri olan Nidapark Küçükyalı'nın Kınalı etabında yaşam başladı.

Darülaceze'den Kınalı Ada'da satılık köşk ve müştemilat!

Darülaceze Başkanlığı, İstanbul Kınalı Ada'da yer alan köşk ve müştemilatı 8 milyon TL bedelle satışa çıkardı. 

Nidapark Küçükyalı Kınalı'da hayat başlıyor!

Tahincioğlu, Emlak Konut GYO güvencesi ile hayata geçirdiği Nidapark Küçükyalı projesinde Nidapark Küçükyalı Kınalı etabının tamamlanmasıyla birlikte teslim sürecine geçiyor.

Çukurca'da 400 yıllık taş evler restore edildi!

Hakkari'nin Irak sınırının sıfır noktasında yer alan Çukurca'da 400 yıllık olduğu tahmin edilen tarihi kale evlerinin turizme kazandırılması için devam eden restorasyon çalışmaları tamamlanıyor.

Kınalı Evler Haberi

Kınalı Evler


Maket üzerinden sattığı konutları teslim etmediği ve hileli iflas yoluna başvurduğu gerekçesiyle yöneticileri hakkında suç duyurusu yapılan AKS Anadolu Konut Sanayi A.Ş'nin Genel Koordinatörü Nusret Görmüş, Chantua Evleri, Çelik Evler ve Çelik Residence projelerinin yaşanan finansal zorluklar nedeniyle başka firmalara devrinin sözkonusu olduğunu ancak iddia edildiği gibi kaçmadıklarını açıkladı.


İlk projeleri olan Kınalı Evler 1'deki tüm konutları teslim ettiklerini anlatan Görmüş, Çelik Evler projesinin Garanti Barter A.Ş'ye devredildiğini, Chantua Evleri'nin devri için de iki ayrı şirketle görüşmelerin devam ettiğini açıkladı. AKS Anadolu Konut'tan ev alan hiç kimsenin mağdur edilmeyeceğini belirten Görmüş şunları söyledi:


"İddia edildiği gibi kaçmadık. Hatta son 20 gün içinde 17 ev sahibine tapularını verdik. Sözleşmelerini iptal etmek isteyen müşterilerimizin paralarını da geri ödemeye başladık. Devretme yoluna...