maltepe Danış park

maltepe Danış park

Danış Park daire fiyatları 210 bin liradan başlıyor. Danış Park projesinden ev sahibi olmak isteyenler yüzde 30 peşinat sonrasında kalan tutar için banka kredisi kullanabiliyor...

Danış Park Maltepe projesinde 3+1 daireler 420 bin TL!

Danış Yapı güvencesiyle hayata geçirilen Danış Park projesinde daire tipleri 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde tasarlandı...

Danış Park fiyat listesi!

Yaşamın başladığı Maltepe Danış Park Evlerinde banka kredisi kullanılarak daire sahibi olunabiliyor. Danış Park fiyat listesi bilgisine göre projede yer alan 1+1 daireler 120 bin TL ile 230 bin TL arasında değişiyor...

Danış Park Evleri Maltepe'de 195 bin TL'den başlıyor!

Danış Yapı projesi olarak yükselen Danış Park projesinde konutlar 195 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor...

Maltepe Danış Park'ta 280 bin TL'ye 2+1!

Teslimlerin hemen gerçekleştiği Danış Park projesinde yer alan dairelerin fiyatları 192 bin 500 TL'den başlayıp, 650 bin TL'ye kadar yükseliyor...

Danış Park Konutları Maltepe'de 330 bin TL'ye 2+1!

Danış Grup projesi olan Danış Park, E-5'e ve Maltepe metro durağına 600 metre mesafede bulunuyor...

Danış Park'ta fiyatlar 160 bin TL'den başlıyor!

Danışgrup olarak İstanbul'da zoru başararak bu muhteşem deniz manzarasını, yeşil alanla bir araya getirildi. Danışpark'ın yüzde 75'i yeşil alandan oluşurken, B ve C bloklar 3. kattan başlayan adalar ve deniz manzarasıyla gözlerinize bir şölen yaşatıyor

Maltepe Cumhuriyet Parkı şantiyeye döndü!

Maltepe Cumhuriyet Parkı, 2018'de açıldı. “Anadolu Yakası'nın en büyük parkı” diyerek açılan park kısa sürede şantiyeye döndü. İnşaata başlanan parkta, binaların düğün salonu ve restoran yapılacağı iddia edildi...

KİPTAŞ'tan oturuma hazır 4 projede avantajlı kampanya!

KİPTAŞ, Vaditepe Gölevleri, Venezia Mega, 5. Levent Güzeltepe ve Maltepe Evla Park’ta yıl sonu kampanyası başlattı....

Maltepe Park AVM'de mağazalar kepenk kapattı!

Çankaya Belediyesi tarafından adı ‘Çankaya Çarşı’ olarak değiştirilen Maltepe Park AVM, atıl vaziyette kaldı. Daha önce iki kez satışa çıkarılan ama satılamayan AVM'de mağazalar kepenk kapattı.

Maltepe Cumhuriyet Parkı açıldı!

İlçedeki çalışmalarına hız kesmeden devam eden Maltepe Belediyesi, Cumhuriyet Parkı'nı hizmete açdı.

Maltepe Cumhuriyet Parkı 29 Ekim'de açılıyor!

İlçedeki çalışmalarına hız kesmeden devam eden Maltepe Belediyesi, ilçe halkının yeşil alan yapılmasını istediği, yıllardır kurban kesim alanı olarak atıl durumda bulunan 44 dönümlük araziye, Anadolu Yakası’nın en büyük parkını inşa etti.

KİPTAŞ'tan konutta tarihi kampanyaya 4 projeyle destek!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan KİPTAŞ, “Türkiye İçin Kazanç Vakti” kampanyasına 4 projesiyle destek verdiğini açıkladı. Kampanya Vaditepe Gölevleri, Venezia Mega, 5. Levent Güzeltepe ve Maltepe Evla Park projelerini kapsıyor. 

Sakarya Maltepe Park ve Adakule açıldı!

Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nin vizyon projeleri arasında yer alan Maltepe Park ve Adakule gerçekleştirilen törenle hizmete açıldı. 

Sakarya Maltepe Park Sosyal Tesisleri ve Adakule açılıyor!

Şehrin merakla beklediği Maltepe Park Sosyal Tesisleri ve Adakule 17 Eylül Pazartesi günü saat 18.30’da açılıyor.

Bolu Gölcük Tabiat Parkı'na ilk iptal davası Ankara'dan!

Bolu Gölcük Tabiat Parkı ihalesinin iptali için ilk dava Ankara'dan açıldı. Dava dilekçesinde ihalenin iptali istendi.

Çankaya Belediyesi Maltepe Park AVM'yi kiraya veriyor!

Çankaya Maltepe Park AVM, Çankaya Belediyesi tarafından 10 yıllığına kiraya veriliyor. kiralama ihalesi 21 Eylül tarihinde saat 14:00'te gerçekleşecek..

Deluxia Park Maltepe ev fiyatları!

Peşin ya da banka kredili ödemelerde yüzde 15 indirim sağlanan Deluxia Park Maltepe ev fiyatları 402 bin 200 TL'den başlıyor. Proje 364 daire ve 34 ofisten meydana geliyor.

Onur Park Life İstanbul'dan konuşturan kampanya!

Onur Park Life İstanbul’dan 61 aya sıfır faiz; 120 aya 0,44 faiz oranı, yüzde 5 peşinatlı vadeli dev kampanya. Kampanya için son gün 2 Nisan.

Maltepe'ye 15 Temmuz Parkı geliyor!

Maltepe Belediyesi, Türk dünyasının ünlü yazarlarından Cengiz Aytmatov’un ismini bir parka vermeye hazırlanırken, yeni Kaymakamlık binasının önündeki alana, “15 Temmuz Parkı” isminin verilmesini gündemine aldı.

maltepe Danış park Haberi

maltepe Danış park
Danış Park satılık konut tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak belirlendi. İstanbul Anadolu yakası Maltepe'de yükselen proje 14 katlı 3 bloktan meydana geliyor.

Danış Park daire fiyatları 210 bin liradan başlıyor. Danış Yapı imzasıyla yükselen Maltepe Danış Park içerisinde spor tesisleri, sosyal aktivite alanları, yürüyüş yolları, dinlenme alanları, yüzme havuzu gibi olanaklar bulunuyor.

Danış Park daire fiyatları!
Danış Park daire fiyatları kapsamında 1 oda 1 salon daire fiyatları 210 bin TL ile 230 bin TL arasında, 3 oda 1 salon daire  fiyatları 420 bin TL ile 495 bin TL arasında, 4 oda 1 salon daire  fiyatları 640 bin TL ile 670 bin TL arasında değişiyor.

Maltepe Danış Park...