25 / 06 / 2022

Marshall Renk

Marshall Renk

Gördüğünüz rengi anında bulan, 1.200’ün üzerinde renk seçeneği ile belirlediğiniz renkle uyumlu olabilecek renk kombinasyon önerileri sunan ve aynı zamanda size en yakın Marshall bayisini öneren Marshall iPhone Uygulaması ile hayatı renklendirmek artık ç

Arma 7 Renk projesinin inşaatına başlandı! 303 konut ve 20 ticari alan geliyor!

Adese Gayrimenkul ve Konya Okkalar İnşaat A.Ş. tarafından, hayata geçirilecek "Arma 7 Renk" projesinin yapı ruhsatları 01.06.2022 tarihinde alınarak inşaat çalışmaları başladı.

Dialog Renk Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dialog Renk Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi Ümraniye'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Bedrettin Türkmne tarafından kuruldu.

Adese Gayrimenkul, Arma 7 Renk projesi için Okkalar İnşaat'la protokol imzaladı!

Adese Gayrimenkul Arma 7 Renk projesinin kat/arsa payı devri karşılığı yapımına ilişkin olarak Konya Okkalar İnşaat A.Ş. (Yüklenici) ile 22 Kasım 2021 tarihinde karşılıklı olarak protokol imzaladı.

Adese Gayrimenkul, 7 Renk projesinin inşaatı için Okkalar İnşaat'la görüşüyor!

Adese Gayrimenkul'ün sahip olduğu ve Vakıf Katılım Bankası tarafından üzerinde Vefa (Geri alım hakkı) sözleşmesi olan 7 Renk projesinin, kat karşılığı yöntemiyle yapılmasına ilişkin Konya'da mukim Konya Okkalar İnşaat A.Ş. ile görüşmelere başlandı. 

KİPTAŞ İzmit Çınar Evler'de renk seçimleri tamamlandı! 

KİPTAŞ tarafından İzmit'te hayata geçirilen Çınar Evler projesinde imalat çalışmaları devam ediyor. Projede dairelerin renk seçimleri tamamlandı. 

Renk İş Sağlığı Ve Güvenliği İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Renk İş Sağlığı Ve Güvenliği İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Maltepe’de  10 binTL sermaye bedeli  ile Süleyman  İbar tarafından kuruldu.

Axalta’dan mimarlara renk odası deneyimi!

Axalta, Türkiye’de ikinci fabrikası olan Çerkezköy’deki üretim tesisinin ardından, İstanbul’da bir renk odasını hizmete sunuyor. 150 metrekarede iki binin üzerinde renk teşhir edilirken mimarlar ve projelerin cephe sorumluları, renk numunelerini karşılaştırarak seçebilme imkanına sahip olacak...

7 Renk Selçuklu'da cadde dükkanları satışta!

7 Renk Selçuklu projesinde cadde dükkanları satışa çıktı. 2019 yılında teslimlerin yapılacağı cadde dükkanlarında peşinde yüzde 15 indirim ya da yüzde 20 peşinat ödeyerek 24 taksit yapılıyor.

7 Renk Selçuklu'da yüzde 15 indirim kampanyası!

Seha Yapı, Konya'nın Selçuklu ilçesinde ev sahibi olmak isteyenlere kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. 7 Renk Selçuklu projesinde lansmana özel peşin alımlarda yüzde 15 indirim bulunuyor.

7 Renk Selçuklu görselleri!

7 Renk Selçuklu görselleri haberimizde yer alıyor. "Seha Yapı'dan Kazandıracak proje" sloganı ile hayata geçirilen proje lansman öncesi fiyatlarla alıcılarını bekliyor. 

7 Renk Selçuklu fiyat listesi!

"Seha Yapı'dan Kazandıracak proje" sloganı ile ön talepleri toplanmaya başlanan 7 Renk Selçuklu projesinde lansman öncesi fiyat ve ödeme avantajı sunuluyor. 

7 Renk Selçuklu'da lansman öncesi fiyat avantajı!

"Seha Yapı'dan Kazandıracak proje" sloganı ile inşa edilen 7 Renk Selçuklu'da ön talep toplanıyor. 7 Renk Selçuklu'da lansman öncesi fiyat avantajı sunuluyor..

Seha Yapı 7 Renk Selçuklu fiyat listesi!

Seha Yapı 7 Renk Selçuklu projesinde lansman öncesinde fiyat avantajı sunuluyor. Peki fiyatlar ne kadar? İşte Seha Yapı 7 Renk Selçuklu fiyat listesi...

Marshall Renk Haberi

Marshall Renk

 

“Eviniz için renk kombinasyonları konusunda yardıma mı ihtiyacınız var Sık sık aklınıza bir renk geliyor ama nasıl bulabileceğinizi bilemiyor musunuz Perdeniz, koltuk döşemeleriniz, halınız ya da herhangi bir dekoratif objenizle aynı renkte bir boya rengi var mı”  AkzoNobel Marshall, tüm bu sorularınıza  cevap niteliğinde çok özel bir hizmet sunuyor: Marshall iPhone Uygulaması.    Gördüğünüz rengi anında bulan, 1.200’ün üzerinde renk seçeneği ile belirlediğiniz renkle uyumlu olabilecek renk kombinasyon önerileri sunan ve aynı zamanda size en yakın Marshall bayisini öneren  Marshall iPhone Uygulaması ile hayatı renklendirmek artık çok kolay!   Gönüllere hapsolmuş tüm renkler artık elinizin altında “Renklendir Hayatı” sloganıyla yeni yılda da insanların hayatına renk katmaya devam eden AkzoNobel Marshall, şimdi de yepyeni, benzersiz ve kullanımı kolay iPhone uygulaması ile hayatı renklendiriyor. Sadece AkzoNobel markaları tarafından...