On altı Dokuz

On altı Dokuz

OnaltıDokuz İstanbul, çok yakında İstanbul’un en değerli bölgelerinden Bakırköy sahil yolu üzerinde, Marmara’dan Karadeniz’e, Adalar’dan Köprülere kadar tüm İstanbul’a hakim, yepyeni bir yaşam alanı

OnaltıDokuz Evleri'nde metrekaresi 8 bin 500 TL'ye!

OnaltıDokuz İstanbul, çok yakında İstanbul’un en değerli bölgelerinden Bakırköy sahil yolu üzerinde, Marmara’dan Karadeniz’e, Adalar’dan Köprülere kadar tüm İstanbul’a hakim, yepyeni bir yaşam alanı

Tepe Home Kentpark AVM’de mağaza açtı!

Yeni mağaza açılışlarına hız kesmeden devam eden Tepe Home; Türkiye’deki on altıncı mağazasının kapılarını Kentpark AVM’de açtı.

Her on senelik kiracı kolayca çıkarılabilir mi?

Posta yazarı Tamer Heper, 'Bir meskende dokuz senedir kiracıyım. Ev sahibim 10 senenin sonunda çıkmam gerektiğini ima etti. Henüz açık bir teklif yok ama demek ki aklında on sene dolunca beni çıkarmak var. Her on senelik kiracı kolayca çıkarılabilir mi?' sorusunu yanıtladı.

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi GSF binası yıkılacak!

Türkiye’nin ilk ve en büyüğü olan İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi ve Konservatuarı yerleşkesinin boşaltılması ve yıkılması kararlaştırıldı.

1,7’nin altında faizle konut kredisi veren bankalar!

Güncel olarak dokuz banka konut kredisi faiz oranlarını yüzde 1.7’nin altına çekti. En düşük kampanyalı konut kredisi faiz oranı yüzde 1.49’dan başlıyor...

TOKİ Manisa Demirci Alt Gelir Grubu son başvuru tarihi!

TOKİ Manisa Demirci Alt Gelir Grubu on başvuru tarihi bugün olarak belirlendi. Projede fiyatlar 78 bin 334 TL’den başlıyor.

Bosphorus Ankara fiyatları 250 bin TL'den başlıyor!

Eryaman’da, Göksu Parkı’nın yanıbaşında inşa edilen Bosphorus Ankara projesi On Altın A.Ş. tarafından hayata geçiriliyor. Bosphorus Ankara fiyatları 250 bin TL'den başlıyor.

DKY On projesinin 71 dairesi Dubai'de rezerve edildi!

İbrahim Dumankaya Holding çatısı altında faaliyetlerine devam eden DKY İnşaat Dubai’de gerçekleştirilen Cityscape Emlak Fuar’ında projeleriyle damga vurdu. Bir yatırımcı DKY On Kağıthane projesinden 71 daireyi rezerve etti.

1939 yılında Eminönü'nde binaların yüksekliği 16 metreyi geçmeyecek!

1939 yılında Eminönü Meydanı'nı tanzim eden Henri Prost, Eminönü Meydanı'na bakacak binaların yüksekliğini belirlemiş. Prost, burada yapılacak yeni binaların on altı metreden yüksek olmamasını istemiş.

Çelik sektörünün on aylık ihracatı 11,2 milyar dolar oldu!

Çelik sektörünün on aylık ihracatı 11,2 milyar dolar oldu. Çelik İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Ekinci: " Sektörümüzün üzerindeki olumsuz etkiler 2014 yılı rakamlarımızı normal seyrimizin altına çekmiş durumda " dedi.

1953 yılında Kılavuz Çayırı'nda yapılacak evleri 15.000 liraya satın almak mümkünmüş!

Reşat Altın'ın 49 liraya satıldığı 1953 yılında, Maltepe Kılavuz Çayırı'nda 257 metrekare arsa üzerine on altı tane ev yapılacakmış. Yapılacak evleri 306 adet altın parasına satın almak mümkünmüş.

Pendik'te ilk banka şubesi 1952 yılında açılmış!

Yapı ve Kredi Bankası'nın Pendik şubesi 21 Şubat 1952 yılında açılmış. Bankanın İstanbul'da toplam şube sayısı on altıya yükselmiş. Böylece Pendik'te ilk banka şubesi de açılmış.

1946 yılında Ortaköy'de 55 metrekare arsa 304 liraya satılacakmış!

Reşat Altın'ın 30 lira olduğu 1946 yılında Ortaköy'de 55 metrekare arsa sadece on altın parasına, 304 liraya satılacakmış. Galata'da ise dükkanı olan bir evin yarı hissesi 5 bin 88 liraya satılacakmış.

1946 yılında Samatya'da 100 metrekare arsa 305 liraya satılacakmış!

Reşat Altın'ın 30 lira olduğu 1946 yılında Samatya'da 100 metrekare arsa, on altın parasına 305 liraya satılacakmış. Edirnekapı'da ise 27 metrekare arsa 142 liraya satılacakmış.

On altı Dokuz Haberi

On altı Dokuz

 

Yepyeni bir bakış açısıyla, bilinenin çok ötesinde bir İstanbul manzarası sunuyor. Ayrıca gelişen ve İstanbul’un cazibe merkezi olacak bir bölgede yükselmesi sebebiyle de benzersiz bir yatırım fırsatı.   OnaltıDokuz İstanbul, çağdaş mekan anlayışı ve farklı yaşam felsefesiyle rezidans ve apart dairelerinde kentli olmayı yeniden tanımlıyor. 30 dönüm arazi içinde, denize 200 m ve lebiderya deniz manzarası. En alt kattan zirveye kadar tamamı İstanbul’a hakim 3 bloktan oluşuyor. 25 bin metrekare alışveriş ve yaşam alanı, teknomarketten süpermarkete, kreşten oyun alanına kadar her şeye sahip. Ayrıca kapalı otopark, sosyal ve peyzaj alanlarıyla da günlük tüm ihtiyaçları bir araya topluyor.   Mart 2012’de tamamlanacak OnaltıDokuz İstanbul, İstanbul’da, gelişen, değişen, dönüşen ve yükselen merkezi Zeytinburnu’nda. OnaltıDokuz İstanbul, havaalanı, E-5, Marmaray ve tüp tünel girişi, Ataköy Marina, IDO...