Şak İnşaat

Şak İnşaat

Şak İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi kurdu

Redwood Oilfield Mühendislik İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Redwood Oilfield Mühendislik İnşaat Ticaret Limited Şirketi bugün Sarıyer'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Ali Bayındır Gülay, Cem Sak, Hakan Atıcı ve Hasan İlker Mutlu ortaklığında kuruldu.

Erdinç Sak Yapı Proje İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Erdinç Sak Yapı Proje İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Erdinç Sak tarafından 500 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Erdinç Sak Yapı Proje İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Erdinç Sak Yapı Proje İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 500 bin TL sermaye ile bugün Erdinç Sak tarafından kuruldu.

Sak Teknik Yapı İnşaat Emlak Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sak Teknik Yapı İnşaat Emlak Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Osman Sak tarafından 60 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Sak Grup İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Sak Grup İnşaat Limited Şirketi S.A Mohammed Al-Amdı ve A.A. Mohammed Al- Kabab ortaklığında 100 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Kentaş Proje İnşaat ve Malzemeleri Alım Satım Taahhüt Altyapı Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kentaş Proje İnşaat ve Malzemeleri Alım Satım Taahhüt Altyapı Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Cemile Sak tarafından 10 bin TL sermaye ile 24 Ağustos'ta Üsküdar'da kuruldu.

Anka Investing Yatırım Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Anka Investing Yatırım Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Abdullah Selmanoğlu, Mustafa Sak, Omar Ibrahım A Almodayfer ortaklığıyla 30 bin TL sermaye ile 31 Mayıs'ta Bağcılar, Ağaoğlu My Office'de kuruldu.

Derinkaya Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Derinkaya Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Ümit Sak tarafından 100 bin TL sermaye ile 5 Mayıs'ta Ümraniye, Tepeüstü Mahallesi, Eski Kadıköy Yolu Caddesi'nde kuruldu.

Binalar 3 boyutlu yazıcıdan çıkınca inşaat sektörüne ne olur?

Radikal Gazetesi'nin yazarlarından Güven Sak, bugünkü yazısında 3 boyutlu yazıcıların inşaat sektörüne etkilerini anlattı. İşte o köşe yazısı...

Sakyol İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Bakırköy Şubesi açıldı!

Sakyol İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Bakırköy Şubesi, Nevzat Sak Şube Müdürlüğü'nde 1 milyon 200 bin TL'lik sermaye ile 20 Nisan'da kuruldu.

Nesko İnşaat ve Proje Yönetimi Anonim Şirketi kuruldu!

Nesko İnşaat ve Proje Yönetimi Anonim Şirketi, Serdar Sak, Nuri Han Amuce tarafından 100 bin TL'lik sermaye ile 21 Şubat'ta Üsküdar, Cumhuriyet Mahallesi, Libadiye Caddesi'nde kuruldu.

Adozer İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Adozer İnşaat Anonim Şirketi, Cem Özer, Cem Sak tarafından 100 bin TL'lik sermaye bedeli ile 26 Kasım'da Maslak, Polaris Plaza No:1 Kat 18'de kuruldu

Sak İnşaat Taahhüt Turizm Gıda ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sak İnşaat Taahhüt Turizm Gıda ve Ticaret Limited Şirketi, Selahattin Akturan tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 6 Kasım'da Beşiktaş, Gayrettepe Mahallesi, Vefabey Sokak'ya kuruldu

Şak İnşaat Haberi

Şak İnşaat

 

Şak İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi; İstanbul'un Kağıthane bölgesinde Mehmet Şimşek, Metin Aslan ve Orhan Koç tarafından kuruldu.   Firmanın iş konusu; Her türlü inşaat taahhüt işleri konut işyeri ticarethane inşaatlarını yapmak satmak. Şirket amacını gerçekleştirmek için her türlü gayrimenkulalabilir satabilir kiralar kiraya verir bunlar üzerinde ayni ve şahsi her türlü hakları tesis edebilir ipotek alabilir ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir şirket gayri menkulleri üzerinde irtifak intifa sükna gayrimenkul mükelle fiyeti kat irtifakı kat mülkiyeti tesis edebilir her türlü gayrimenkullerle ilgili olarak tapu daireleri nezdinde cins tashihi ifraz tevhid taksim parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir ve anasözleşmesin de yazılı olan diğer işleri yapmak olarak belirlendi.   450 bin TL sermaye değerine sahip olan şirketin ortakları arasındaki...