Sefaköy İstanbul Suites Evleri

Sefaköy İstanbul Suites Evleri

Aralarında sanatçı Demet Sağıroğlu ve sunucu Ayşenur Yazıcı'nın da bulunduğu daire sahipleri, Hisar Yapı'nın söz verdiği sürede anahtarlarını teslim etmiş olmasının mutluluğunu yaşadı.

Sefaköy İstanbul Suites Evleri'nde 122 bin 550 TL"ye!

Arsa alanı 8 bin 940 metrekare olan İstanbul Suites, 10 katta 201 daireden meydana geliyor. Mimari tasarımı İsmail İleri tarafından yapılan İstanbul Suites'te 24 mağaza da yer alıyor

Sefaköy'de hastane açılması talebi mecliste!

İstanbul'un Küçükçekmece ilçesi Sefaköy Gültepe Mahallesi'nde hastane açılması talebi meclis gündemine taşındı. CHP'li Tanal, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Beylikdüzü-Sefaköy Metro Hattı geliyor!

Sefaköy-Beylikdüzü arasında planlanan yeni metro hattı projesi İstanbul 4 Numaralı Tabiat Varlıklarını Koruma Bölge Komisyonu'nun onayına sunuldu. Projenin seçimden sonra hızlanması bekleniyor...

Yenikapı-İncirli-Sefaköy Metro Hattı ihaleye çıkıyor!

Ulaşım yatırımlarına hız kesmeden devam eden İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yenikapı-İncirli-Sefaköy Metro Hattı'nı ihaleye çıkarıyor.

Sefaköy Torkam E-5 projesi!

Sefaköy Torkam E-5 projesinde rezidans ve ofisler 28 Temmuz Cumartesi günü satışa sunuluyor. İstanbul Sefaköy'de hayata geçirilen projede 234 rezidans, 117 ofis ve 310 dükkan bulunuyor. 

Sinpaş'tan Sefaköy'e yeni ticari proje!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İstanbul Sefaköy'de E-5 Otoyolu'nun yanında 1125 modüler + 7 dükkandan oluşacak yeni ticari projeye hazırlanıyor. 

Yenikapı-İncirli-Sefaköy Metro Hattı için çalışmalar başladı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yenikapı-İncirli-Sefaköy Metro Hattı için çalışmalara başladı.

Port Royal Sefaköy Babacan fiyatları!

Babacan Port Royal projesi İstanbul Sefaköy'de Babacan Yapı tarafından inşa ediliyor. Port Royal Sefaköy Babacan fiyatları minimum 279 bin TL'den başlıyor...

Yenikapı-İncirli-Sefaköy Metro Hattı geliyor!

Ulaşım yatırımlarına hız kesmeden devam eden İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yenikapı-İncirli-Sefaköy Metro Hattı için düğmeye bastı.

Sefaköy-Başakşehir Havaray Sistemi iptal edildi!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Sefaköy-Başakşehir Havaray Sistemi'nin iptal edildiğini, yerine metro ve hafif raylı sistemin hayata geçirileceğini açıkladı.

Küçükçekmece Sefaköy Mahallesi imar planı tadilatı askıya çıktı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Küçükçekmece İlçesi, Sefaköy Mahallesi'nde 1/5000 ölçekli 24.07.2017 tasdik tarihli plan tadilatı askıya çıkardı. 

Küçükçekmece Sefaköy Mahallesi'ndeki imar planı askıda!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Küçükçekmece İlçesi, Sefaköy Mahallesi'ndeki 1/5000 ölçekli 16.06.2017 tasdik tarihli plan tadilatı askıya çıktı.

Sefaköy Port Royal Evleri 2017 fiyatları!

İstanbul Sefaköy'de yükselen Babacan port Royal projesinde 1+0'dan 3+1'e kadar konut tiplerine yer veriliyor. Proje Babacan Yapı imzası taşıyor...

Garaj İstanbul Sefaköy projesi geliyor!

Garaj İstanbul projesi, Küçükçekmece-Sefaköy'de inşa edilecek. Garaj İstanbul projesinde 572 daire ve 69 dükkan planlandı...

Sefaköy İstanbul Suites Evleri Haberi

Sefaköy İstanbul Suites Evleri

Hisar Yapı, Alemdağ - Sarıgazi - Çekmeköy üçgeninde yer alan ve bölgenin en prestijli projelerinden biri olan TriadPark'ın ilk etap teslimini tam söz verdiği tarihte gerçekleştirdi.

Aralarında sanatçı Demet Sağıroğlu ve sunucu Ayşenur Yazıcı'nın da bulunduğu daire sahipleri, Hisar Yapı'nın tam söz vermiş olduğu sürede anahtarlarını teslim etmesinin mutluluğuyla evlerine taşınmaya başladılar.

Çok özel üçgen mimarisi, zengin sosyal yaşam olanakları, güvenli ve huzurlu yapısıyla "Ömür boyu tatil keyfinde bir yaşam" konseptiyle tasarlanan TriadPark projesi, sakinlerine özel tahsis edilecek Hisar Yapı helikopteri ve helikopter pisti ile de ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.

Anahtarını Hisar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Hayri Ekinci'nin elinden alan sanatçı...