TriadPark`ta teslimler başlıyor

TriadPark`ta teslimler başlıyorAralarında sanatçı Demet Sağıroğlu ve sunucu Ayşenur Yazıcı'nın da bulunduğu daire sahipleri, Hisar Yapı'nın söz verdiği sürede anahtarlarını teslim etmiş olmasının mutluluğunu yaşadı.


Hisar Yapı, Alemdağ - Sarıgazi - Çekmeköy üçgeninde yer alan ve bölgenin en prestijli projelerinden biri olan TriadPark'ın ilk etap teslimini tam söz verdiği tarihte gerçekleştirdi.

Aralarında sanatçı Demet Sağıroğlu ve sunucu Ayşenur Yazıcı'nın da bulunduğu daire sahipleri, Hisar Yapı'nın tam söz vermiş olduğu sürede anahtarlarını teslim etmesinin mutluluğuyla evlerine taşınmaya başladılar.

Çok özel üçgen mimarisi, zengin sosyal yaşam olanakları, güvenli ve huzurlu yapısıyla "Ömür boyu tatil keyfinde bir yaşam" konseptiyle tasarlanan TriadPark projesi, sakinlerine özel tahsis edilecek Hisar Yapı helikopteri ve helikopter pisti ile de ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.

Anahtarını Hisar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Hayri Ekinci'nin elinden alan sanatçı Demet Sağıroğlu; zengin sosyal yaşam olanaklarından helikopter servisine, maksimum güvenlik standartlarından her türlü spor alanlarına kadar pek çok olanağı ve konforu sunan çok ayrıcalıklı bir proje olduğu için TriadPark'tan ev almaya karar verdiğini belirtti. Evine hemen taşınacağını söyleyen Demet Sağıroğlu "Burada yaşamaktan keyif duyacağımı biliyorum ve önümde hiç bitmeyecek bir tatil beni bekliyor." diyerek mutluluğunu ve heyecanını dile getirdi.

Hisar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Hayri Ekinci'den evinin anahtarını alan bir diğer ünlü olan Ayşenur Yazıcı da satın aldığı evin konforu ve kalitesinden çok memnun olduğunu söyleyerek "Ferah ve geniş odalar, penceremin camından bakarken keyif aldığım havuzun ve ağaçların görüntüsü TriadPark'ın benim için en önemli çekicilikleri. Binaların ortasındaki havuzun, etrafındaki yeşilliğin ve üçgen mimari formunun kesintisiz ve pozitif bir enerji yarattığına inanıyorum. Büyük şehrin ortasında modern, stressiz ve huzur dolu bir ortamda yaşayacağım için biliyorum ki 90 yaşıma geldiğimde hala sağlıklı bir şekilde evimin merdivenlerini çıkıyor olacağım. Bir de şu anda yaşamaktan büyük bir zevk aldığım evimin ilerisi için çok kârlı bir yatırım olduğunu bilmek de keyfimi daha da artırıyor." dedi.

İlk etap dairelerini tam söz verdikleri sürede teslim etmiş olmaktan mutluluk duyduklarını belirten Hisar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Hayri Ekinci, ikinci etabın inşaatının da hiç aksamadan ilerlediğini ve söz verdikleri tarihten daha erken teslim etmeyi öngördüklerini belirtti.

Triad Park (www.triadpark.com)

İlk etaptaki 88m2 ila 210m2 arasında değişen dairelerin tamamı satılan TriadPark'ta, ikinci etap satışlarına da başlandı. Proje kapsamında yer alan ve TriadPark sakinlerinin her türlü gereksinimini karşılayabileceği mağazaların satışına ise Nisan ayında başlanacak.

Hisar Yapı'nın güvenli, çevre dostu, çağdaş ve keyifli yaşam alanları yaratma vizyonu doğrultusunda tasarlanan TriadPark, bölgenin nitelikli, kaliteli ve hızlı gelişimi nedeniyle her geçen gün değer kazanıyor. TriadPark'ı benzerlerinden ayrıştıran; "arka daire" kavramını ortadan kaldıran üçgen mimarisi sayesinde tüm site sakinlerinin havuzu, yeşil alanı görebilmesi, evin tüm bölümlerinin güneşten yararlanabilmesi de projeyi benzerlerinden ayrıştırıyor.

Her iki köprüye de 15 dakikalık mesafede bulunan TriadPark projesi; %25'i oturum, %75'i ise yeşil alan olmak üzere 25 dönüm üzerinde yer alıyor. 28 metre yüksekliğe göre planlanmış, 21 metre yükseklikteki yapısıyla "Kaçılacak değil, sığınılacak" güvenlikte ve inşaat kalitesiyle inşa edilen TriadPark, 6 katlı 12 blok ve 272 daireden oluşuyor.

Zengin sosyal yaşam olanaklarından sağlıklı yaşam için spor alanlarına; sakinlerine özel helikopter servisinden 24 saat maksimum güvenliğe; rengârenk doğasından yürüyüş ve bisiklet yollarına; satranç ve mini golf gibi hobi alanlarından telefon bağlantısıyla daireye servis olanağı sunan mağazalarına kadar tüm ihtiyaç ve beklentileri karşılayan TriadPark, tüm sakinlerine ömür boyu tatil keyfinde bir yaşam alternatifi sunuyor.

Hisar Yapı A.Ş. (www.hisaryapi.com.tr)

Hisar Yapı A.Ş., gayrimenkul - emlak sektöründe ve yan sektörlerde 30 yılı aşkın deneyime sahip 5 firmanın aynı çatı altında birleşmesiyle kuruldu. Üstün teknoloji ve inşaat kalitesiyle güvenli, çağdaş ve keyifli yaşam alanları yaratma hedefiyle yola çıkan Hisar Yapı'nın Yönetim Kurulu Başkanlığını Hayri Ekinci yürütmektedir.

Konusunda uzman yönetici ve yüzlerce çalışanıyla Hisar Yapı, 2007 yılı başında başladığı ve 1 yıl gibi kısa bir sürede ilk etabını tamamlayıp anahtarlarını teslim ettiği TriadPark projesiyle dikkatleri üzerine çekti. Bu yıl, 150 milyon USD hacmindeki yatırımla Ataşehir ve Ümraniye'de 2 yeni projeye başlayacak olan Hisar Yapı; nitelikli, güvenilir ve değer kazanan dev projelerle sektörün etkin oyunculardan biri olarak büyüme stratejisini istikrarlı bir şekilde sürdürmeyi hedeflemektedir.