şehr-i bahar evleri

şehr-i bahar evleri

Poyak İnşaat Bağcılar Şehr-i Bahar'da fiyatlar 268 bin liradan başlıyor, proje kapsamında yer alan konutlara sahip olmak isteyenler firma bünyesinde tasarlanan ödeme planından yararlanabiliyor

Şehr-i Bahar Bağcılar'da 267 bin liraya!

Göztepe ile Bağcılar Çiftlik arasında yaşama geçirilen Şehr-i Bahar'da fiyatlar 267 bin liradan başlangıç gösteriyor

Şehr-i Bahar Konutları'nda 200 bin TL'ye 2 oda 1 salon!

18 ayda teslimleri yapılacak olan Şehr-i Bahar Konutları projesinde 2+1 ve 3+1 daire tipleri bulunuyor. Projede fiyatlar 200 bin liradan başlıyor

Bağcılar Şehri Bahar'da 260 bin TL'ye 3+1!

Poyak İnşaat tarafından hayata geçirilen Bağcılar Şehri Bahar projesi 4 blokta 92 konuttan meydana geliyor. Projede 3+1'lerin fiyatları 260 bin liradan başlıyor

Devlet desteği 'öğrenci evleri satışları'nı artıracak!

Devletin ilk kez ev sahibi olmak isteyenler için sağladığı desteklerin artması, alternatif gayrimenkul sektörünü canlandıracak ve öğrenci evleri satışlarını tetikleyecek.

Turyap Şehr-i Bağcılar'daki 1201 daire ve 22 ticari alanı satıyor!

Bağcılar Belediyesi ve Belediye İştiraki Başak A.Ş tarafından hayata geçirilen Şehr-i Bağcılar projesi Türkiye’nin emlak pazarlama şirketi olan Turyap tarafından satılıyor. Projede 60 aya varan vade fırsatı sunuluyor.

Beykoz Tokatköy Şehr-i Sitare projesi İBB'den geçti!

Beykoz’un ilk kentsel yenileme projesi Tokatköy Şehr-i Sitare projesine yönelik hazırlanan ortak hizmet protokolü İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nden geçti. 

Turyap Şehr-i Bağcılar'daki 3+1'leri satıyor!

Türkiye’nin emlak pazarlama şirketi olan Turyap Bağcılar’da inşa edilen Şehr-i Bağcılar projesinin satışını yapacak. Projede ev fiyatları 417 bin TL'den başlıyor.

Turyap Şehr-i Bağcılar satılık!

Turyap, mülkiyeti Bağcılar Belediyesi ve Belediye İştiraki Başak A.Ş tarafından Bağcılar’da geliştirilen Şehr-i Bağcılar projesini satışa çıkardı. Peki, Turyap Şehr-i Bağcılar satılık daire fiyatları ne kadar? İşte detaylar...

Şehr-i Bağcılar'da 60 ay sıfır vade fırsatı!

Bağcılar Belediyesi ve Belediye İştiraki Başak A.Ş tarafından Bağcılar’da inşa edilen Şehr-i Bağcılar projesinin satış yetkisini Turyap aldı. Turyap, proje kapsamında 60 aya kadar sıfır vade farkıyla ödeme imkanı sunuyor.

Beykoz Tokatköy Şehr-i Sitare projesinin detayları belli oldu!

Beykoz Tokatköy Şehr-i Sitare projesi tanıtıldı. 63 dönümlük bir alanda uygulanacak olan proje az katlı olarak tasarlandı...

Beykoz Tokatköy Şehr-i Sitare projesi tanıtıldı!

Beykoz Tokatköy Kentsel Dönüşüm Projesi "Şehr-i Sitare"nin ilk etabının tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

Şehr-i Sefa Konakları ne zaman teslim?

Şehr-i Sefa Konakları İstanbul'da Anadolu Yakası'nda Çamlıca’da mevkiinde hayata geçiriliyor. Peki Şehr-i Sefa Konakları ne zaman teslim edilecek?

Şehr-i Sefa Konakları fiyat listesi!

Şehr-i Sefa Konakları fiyat listesi daire alanlarına ve kat planlarına göre değişiklik gösteriyor. Toplamda 80 daireden meydana gelen Şehr-i Sefa Konakları Çamlıca Tepesi manzarasına hakim konumda yükseliyor. 

Şehr-i Sefa Konakları'nda 960 bin TL’ye! Yeni Proje!

80 daireden meydana gelen Şehr-i Sefa Konakları projesi  Çamlıca Tepesi manzarasına hakim konumda yer alıyor...

Şehr-i Bağcılar tanıtıldı!

Kentsel dönüşüm kapsamında Bağcılar'da 3.5 ay önce temeli atılan ve inşaatı devam eden yeni yaşam merkezi Şehr-i Bağcılar, kamuoyuna tanıtıldı.

Boğaziçi Kandilli Evleri'nde 3.1 milyon TL'ye icradan satılık villa!

İstanbul İli Üsküdar İlçesi, Küçüksu Mahallesi, Rasathane Cadddesi üzerinde yer alan Boğaziçi Kandilli Evleri'nde bahçeli villa 3 milyon 100 bin TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

şehr-i bahar evleri Haberi

şehr-i bahar evleri

Bağcılar'da 4 bin 350 metrekare alan üzerinde Poyak İnşaat tarafından hayata geçirilen Şehr-i Bahar Konutları'nda 92 daire yer alıyor. Proje kapsamında 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut alternatifleri yer alıyor. Bağcılar Şehr-i Bahar Evleri'nde 2+1 daireler 111 ile 116 metrekare arasında, 3+1 daireler ise 137 ile 150 metrekare arasında tasarlandı.


Şehri Bahar Bağcılar'da; süs havuzları,...