şehri bahar fiyatlar

şehri bahar fiyatlar

Poyak İnşaat tarafından hayata geçirilen Bağcılar Şehri Bahar projesi 4 blokta 92 konuttan meydana geliyor. Projede 3+1'lerin fiyatları 260 bin liradan başlıyor

Konut fiyatlarına bahar zammı!

Konut maliyetleri bir ay içinde yüzde 5 arttı. Düşen konut kredisi faizlerinin etkisiyle talepteki yükseliş ve konut maliyetlerindeki artış fiyatlara yansıdı. Konut fiyatlarının bahar aylarında sert yükselişler göstermesi bekleniyor.

Ondörtüç Pendik Projesi'nde bahar kampanyası!

İnsay Yapı, 'Ondörtüç Pendik' projesinde bahar kampanyasını başlattı. Konut almak isteyenlere liste satış fiyatı üzerinden peşin ve banka kredili ödemelerde yüzde 20 + yüzde 10 indirim fırsatı sunulan projede daire fiyatları 285 bin TL'den başlıyor. 

Bahar Yaka Eyüpsultan iletişim!

Eyüpsultan'da kentsel dönüşüm kapsamında inşa edilenBahar Yaka  projesinde ön talep toplanıyor. Fiyatlar 491 bin TL'den başlıyor. Bahar Yaka Eyüpsultan iletişim numarası 850 640 04 14. 

Şehri Deniz Kartal nerede?

Şehri Deniz Kartal projesi 2 blokta 176 konut ve 4 villadan meydana geliyor. Fiyatların 294 bin 600 TL'den başladığı proje Demkay Yapı - Almara Yapı Ortaklığı imzasını taşıyor. Peki Şehri Deniz Kartal nerede?

Şehri Deniz Kartal'da 294 bin 600 TL'ye! Yeni proje!

Demkay Yapı - Almara Yapı Ortaklığı yeni projesini İstanbul Kartal'da hayata geçirmeye hazırlanıyor.  Şehri Deniz Kartal Projesi'nde fiyatlar 294 bin 600 TL'den başlıyor. 

Seba Suites : Şehri yaşamanın yeni adresi!

Toplam 144 konut ve 23 ticari birimden meydana gelen Seba Suites projesi "Şehri yaşamanın yeni adresi!" sloganıyla basına tanıtılıyor. Projede fiyatlar metrekare bazında 8 bin TL'den başlıyor.

Ankara Şehri Yaren Konutları fiyatları!

Ankara Şehri Yaren Konutları fiyatları 270 bin TL'den başlıyor. 2020 yılında konut teslimleri yapılacak olan Şehri Yaren Konutları'nda ticari alanlara da yer veriliyor...

Şehri Yaren Konutları Sincan fiyatları!

Şehri Yaren Konutları Sincan fiyatları 4+1 dairelerde 270 bin TL'den başlıyor. Şehri Yaren Konutları'nda sıfır faizle 60 ay taksitli ödemeler yapılıyor...

Şehri Yaren Konutları'nda 270 bin TL'ye!

Özyön İnşaat imzası taşıyan Şehri Yaren Ankara projesinde ev fiyatları 270 bin TL’den başlıyor 378 bin TL’ye kadar çıkıyor...

Şehri Aydınlı fiyatları 468 bin TL'den başlıyor!

Kurcan İnşaat imzasıyla hayata geçirilen Şehr-i Aydınlı projesi İstanbul Anadolu Yakası Tuzla'da inşa ediliyor. Şehri Aydınlı fiyatları 468 bin TL'den başlıyor.

Silverline Ankastre'de fiyatlar yenilendi!

Silverline Ankastre’nin yenilikçi, fonksiyonel ve çevreci ocak, fırın ve davlumbaz modelleri bahar kampanyası için bir araya getirildi. 1.575 TL’den başlayan fiyatların geçerli olduğu, tüketicinin kendi setini oluşturabildiği kampanya 15 Mayıs tarihine kadar geçerliliğini koruyacak.

Silverline Ankastre’de fiyatlar yenilendi!

Silverline Ankastre’de bahar aylarına girerken doğa gibi fiyatlar da yenilendi...

Türkiye'de satılık konut fiyatları Ekim ayında en çok Rize'de arttı!

Türkiye’nin 68 şehri içerisinde geçen aya göre satılık konut fiyatları Rize'de yüzde 2.00 oranında arttı ve Rize fiyatların en çok yükseldiği şehir oldu. Aynı dönem içerisinde konut kira değerleri yüzde 2.08 ile en çok Yozgat’ta arttı.

şehri bahar fiyatlar Haberi

şehri bahar fiyatlar

 

Bağcılar'da yükselen Şehr-i Bahar projesi 2+1 ve 3+1 dairelerden meydana geliyor. Poyak İnşaat imzası taşıyan Şehri Bahar'da teslimler 18 ay içinde yapılacak. 4 blok halinde yükselen Şehri Bahar Bağcılar projesinde iki bloğun kaba inşaatı tamamlanmış durumda.    Şehribahar Bağcılar'da 116 metrekarelik 2 oda 1 salon konutlar 200 bin TL ile 240 bin TL, 137 ila 150 metrekarelik 3 oda 1 salon konutlar 260 bin TL ile 360 bin TL arasında değişen fiyatlarla alıcılara sunuluyor. Projeden ev sahibi olmak isteyenlere yüzde 40 peşinatla 12 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor. 4 bin 350 metrekare bahçe alanına sahip olan Şehr-i Bahar projesinde cadde cepheli 5 adet dükkan yer alıyor. Bağcılar Şehribahar'da konutlar klima, ankastre fırın, bulaşık makinesi, davlumbaz, ankastre ocak ile teslim ediliyor. Şehri...