tanju bilgen

tanju bilgen

Konut firmaları projelerini farklılaşmak adına sürekli yeni yeni konseptler geliştirirken Uluhan Grup İcra Kurulu Başkanı Tanju Bilgen, Uluhan'ın kentsel dönüşüm projelerini ve farklı konseptlerini anlattı

Konutun patronları Mütekabiliyet Yasası'nı tartışıyor!

İnşaat sektörünün heyecanla beklediği Mütekabiliyet Yasası’nın tüm ülkeye büyük katkısı olacağını belirten Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Dumankaya, “Bu yasa bir fırsattır” dedi. Konut sektörünün patronları Mütekabiliyet Yasası hakkındaki görü

Konutun patronları Mütekabiliyet Yasası'nı tartışıyor!

İnşaat sektörünün heyecanla beklediği Mütekabiliyet Yasası’nın tüm ülkeye büyük katkısı olacağını belirten Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Dumankaya, “Bu yasa bir fırsattır” dedi. Konut sektörünün patronları Mütekabiliyet Yasası hakkındaki görü

Uluhan Grup 3+1 konut için dört tapu verecek, müşteri isterse evini oda oda satabilecek!

Uluhan Grup, yeni projesinde müşteriyi 'terzi' yapıyor, kumaşı verip ‘istediğin modeli dik' diyor. Tüketici ‘evim 3+1 olsun' derse, 4 tapu birden alıyor. İleride sıkışırsa, istediği evi ayrı bir daire olarak satabiliyor. Tanju Bilgen, 'modüler mimari' kon

Tanju Çolak Antalya'daki arsasını sattı! Sözleşme imzalandı!

GİGDER'in yabancıya konut satışının değerlendirdiği toplantıya GİGDER Yönetim Kurulu Başkanı Yardımcısı Bayram Tekçe ile birlikte katılan Tanju Çolak, Antalya'daki arsasını sattığını söyledi.

Gölcük Tabiat Parkı’nda terk edilen 25 bungalov ev ne olacak?

Gölcük Tabiat Parkı’nda 2018'de 7 milyon TL harcanarak yapılan fakat daha sonra mahkemenin yürütmeyi durdurma ve yıkılma kararı alması üzerine atıl durumda kalan 25 adet bungalov ev çürüyor. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, projeye en başından itibaren karşı çıktıklarını belirtti.

Efektif Elektrik İnşaat Organizasyon Danışmanlık Lojistik İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Efektif Elektrik İnşaat Organizasyon Danışmanlık Lojistik İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Çekmeköy'de 300 bin TL sermaye bedeli ile Tanju Özçelik tarafından kuruldu.

Master Full İnşaat Elektrik Demir Çelik Lojistik Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Master Full İnşaat Elektrik Demir Çelik Lojistik Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Çekmeköy'de 300 bin TL sermaye bedeli ile Tanju Özçelik tarafından kuruldu.

Salvator Emlak Otomotiv Kuyumculuk İnşaat Kara Ve Deniz Motorları Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Salvator Emlak Otomotiv Kuyumculuk İnşaat Kara Ve Deniz Motorları Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Silivri'de 6 milyon TL sermaye bedeli ile Tanju Aksu tarafından kuruldu.

Bolu yaylalarındaki yıkım kavgası büyüyor! 

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, yaylalarda devam  eden yıkım işlemleri nedeniyle çıkan kavga hakkında açıklama yaptı. Özcan açıklamasında, “Bize bu talimatları gönderenler sayın valimize de söylüyorum. Önce bunlarla ilgili bize talimat versinler”  dedi. 

Öz Karakaş İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Öz Karakaş İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün  Büyükçekmece'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Bilgen Türk ve Fehmi türk ortaklığında kuruldu.

Bolu'da dar gelirlilere 'sosyal konut' müjdesi!

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, sosyal konut projesi için Dağkent’ten satın alınan 26 dönüm arazinin tapusunu Bolu kamuoyu ile paylaşarak, “Bolu Belediyesi tarihinde satın alınan en değerli gayrimenkul.  İnşallah sosyal projemizi burada hayata geçireceğiz” dedi.

Base Projects Mimarlık Mühendislik Limited Şirketi kuruldu!

Base Projects Mimarlık Mühendislik Limited Şirketi Şişli'de 25 bin TL sermaye bedeli ile Akif Öztürk ve Serap Bilgen Öztürk ortaklığında kuruldu.

Tanju Kaya, Deniz GYO Yönetim Kurulu Başkanı oldu!

Deniz GYO, Yönetim Kurulu toplantısında, Yönetim Kurulu'nun görev dağılımının oluşturulmasına karar verdi. Deniz GYO Yönetim Kurulu Başkanı Tanju Kaya  oldu.

Tbm Mühendislik İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu! 

Tbm Mühendislik İnşaat Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 10 bin TL sermaye bedeli ile Tanju Mutlu ve Burak Mutlu ortaklığında kuruldu.

Bilgen Hırdavat İnşaat ve Makina Ekipmanları Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bilgen Hırdavat İnşaat ve Makina Ekipmanları Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Enes Serkan Yetişkin tarafından kuruldu.

Tanju Korel’in miras davası sonuçlandı!

Tanju Korel 2005 yılında vefat ettikten sonra, kızı Zeynep Korel babasının mirasından pay alamadığı için dava açmıştı. Önceki gün mahkemede miras hakkında karar verildi...

tanju bilgen Haberi

tanju bilgen

 

KentselDönüşüm Yasası’yla ilgili bir hazırlığınız var mı Bu konuda özel bir proje ya da çalışma yapacak mısınız   Kentsel dönüşüm epey bir süreden beri Türkiye’nin ve yapı sektörünün gündeminde olan hayati bir konudur. Uluhan Grup olarak kentsel dönüşümün ilgili tüm çevrelerin katılımıyla doğru ve kamu açısından yararlı olacak projelerle geliştirilmesine tarafız. Bu kapsamda gelişmekte olan Esenyurt’ta iki büyük kentsel projeyi birden yürütüyoruz: Bunlar Acunkent ve Babil Kuleleridir. Esenyurt ilçesinin çıtasını yükseltecek, başta bina sağlamlığı ve konfor olmak üzere model olacak iki projemizin bu alanda öncü rol oynadığına inanıyoruz. Acunkent ve Babil Kuleleri projelerimizi olumlu anlamda kentsel dönüşüm projeleri olarak tanımlamak gerçekçi bir yorum olacaktır.   Yabancıya satış yasasıyla ilgili bir hazırlığınız var mı Bu konuda özel bir proje ya da çalışma yapacak mısınız Yabancıların konut...