01 / 10 / 2022

Yoksul ailelere her ay 2 bin lira verilecek! Sakın kaçırmayın! Hemen bu detaya bakın!

Yoksul ailelere her ay 2 bin lira verilecek! Sakın kaçırmayın! Hemen bu detaya bakın!

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan yaptığı açıklamada şehirde tespit ettikleri 4 bin yoksul aile için “Aile Sigortası” yapılacağını dile getirerek, bu ailelere de her ay 2 bin lira yardımda bulunulacağını da söyledi.Bolu Belediye Meclisi Ağustos Ayı 2. toplantısı gerçekleştirildi. Söz konusu toplantıda şehirdekii yoksul ve ihtiyaç sahibi vatandaşların sağlık sorunları için yapılmak istenilen “Aile Sigortası” projesi oy çokluğuyla kabul edildi. Sözcü'den İsmail Akduman'ın haberina göre, ayrıca yardıma muhtaç ailelere her ay 2 bin TL yardım verileceği bildirildi.

Yoksul ailelere her ay 2 bin lira verilecek! Sakın kaçırmayın! Hemen bu detaya bakın!

4 BİN AİLEYE SİGORTA MÜJDESİ

Gerçekleştirilen oylama öncesinde yaptığı konuşmasında proje hakkında bazı detaylara değinen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, ülkede yaşanan ekonomik kriz nedeniyle vatandaşların zor durumda olduğunu söyledi. Tanju Özcan, 4 bin aileye kadar bu yardımı yapma kararı aldıklarını kaydederek, "Tabi ki önemli bir bütçe ayıracağız. Keşke bu ülkede yoksulluk, açlık bu noktalara kadar gelmeseydi." dedi.
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön