28 / 05 / 2022

Tarabya Kırkkonak

Tarabya Kırkkonak

Teslimlerin Nisan 2013'te gerçekleşeceği Kırkkonak Tarabya projesinde yer alan konutların fiyatları 1 milyon 500 bin TL'den başlayıp, 3 milyon 450 bin TL'ye kadar yükseliyor...

Kırkkonak Tarabya'da 3+1 daireler 1 milyon 330 bin TL!

Türkiye’nin seçkin mimarlarından Adnan Kazmaoğlu tarafından tasarlanan ve İstanbul Tarabya'da hayata geçirilen Kırkkonak Trabaya projesinde satışlar devam ediyor.

Kırk Konak Tarabya'da 1 milyon 330 bin liraya lüks konut!

Tarabya'da hayata geçirilen Kırkkonak Evleri'nde konut satışları devam ediyor... Projede teslimler 2013 yılının Mayıs ayında yapılacak...

Kırkkonak Tarabya Konut Projesi'nde 2 milyon 940 TL'ye!

Toplam 40 konuttan oluşan Kırkkonak Tarabya Konut Projesi'nde ünlü mimar Adnan Kazmaoğlu imzası taşıyor. Projede teslimler Mayıs 2013'te yapılacak

Kırkkonak Tarabya Evleri'nde 1 milyon 330 bin TL'ye!

Beyaz İnşaat ve Çiftkurtlar tarafından yapılan Kırkkonak Tarabya Evleri projesinde teslimler 2013 yılının Mayıs ayında gerçekleşecek

çiftkurtlar ve Beyaz İnşaat'tan Kırkkonak Tarabya'da 1 milyon 700 bin dolara!

Satışları başlayan Kırkkonak Tarabya"da fiyatlar 700 bin dolar ile 1 milyon 700 bin dolar arasında değişiyor. 3+1 ile 6+1 arasında değişiklik gösteren dairelerin yer aldığı projede teslimler; 2012 sonunda yapılacak

Kırkkonak Tarabya"da 700 bin dolara!

Kırkkonak Tarabya"da, konutlarda akıllı ev teknolojisi, 24 saat güvenlik, kapalı devre kamera sistemi, açık ve kapalı otoparklar, yüzme havuzları, sauna ve fitness center da bulunuyor

Tarabya Kırk Konak Evleri satışa çıktı! 1 milyon 700 bin dolara 6+1!

Kırkkonak Tarabya"da satışlar başladı. Fiyatların 700 bin dolar ile 1 milyon 700 bin dolar arasında değişiklik gösterdiği projede teslimlerin 2012 yılı sonunda yapılması planlanıyor.

Tarabya Partners Mimarlık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tarabya Partners Mimarlık Ticaret Limited Şirketi Ümraniye'de Arda İlker ÖZtürk tarafından kuruldu.

Tarabya'da 25 milyon TL'ye icradan satılık bahçeli ahşap ev!

İstanbul 10. İcra Dairesi, Sarıyer Tarabya Mahallesi'nde yer alan bahçeli ahşap evi 25 milyon TL bedelle satışa çıkardı.

Deniz GYO Le Chic Tarabya projesi değerleme raporu!

Deniz GYO'nun Le Chic Tarabya projesine ilişkin Harmoni Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. tarafından hazırlanan değerleme raporu yayınlandı. 

Burcu Esmersoy'un villasının kirasına büyük zam!

Geçen yıl Tarabya’da aylık kirası 30 bin TL olan bir villaya taşınan Burcu Esmersoy, önceki gün şoke oldu. İddiaya göre ev sahibi, 30 bin TL’lik olan kiraya yüklü bir zam yaparak yeni fiyatı 50 bin TL olarak belirledi. Esmersoy, ise zama itiraz etti.

Tarabya'da 8 milyon TL'ye icradan satılık ev!

İstanbul 10. İcra Dairesi, Sarıyer Tarabya'da bulunan kargir ev satışa çıkardı. Söz konusu evin satış bedeli 8 milyon 23 bin 111 TL olarak belirlendi. 

Tarabya'da icradan 19 milyon TL'ye satılık villa!

İstanbul 10. İcra Dairesi, İstanbul ili, Sarıyer ilçesi, Tarabya Mahallesi'nde bulunan villayı satışa çıkardı. Söz konusu gayrimenkullerin satış bedeli 19 milyon TL olarak belirlendi. 

Tarabya'da 10.3 milyon TL'ye icradan satılık villa!

İstanbul 10. İcra Dairesi Müdürlüğü, İstanbul ili, Sarıyer ilçesi, Tarabya Mahallesi, Kasımpatı Köyü, 960 ada 78 parsel yer alan 4+2 villayı 10 milyon 301 bin 679 TL'ye icradan satıyor.. 

Tarabya'da 8 milyon TL'ye icradan satılık kargir bina ve arsası!

İstanbul 10. İcra Dairesi Müdürlüğü,İstanbul İli, Sarıyer İlçesi, 832 ada, 51 parsel, Tarabya Mahallesi'nde yer alan kargir bina ve arsasını 8 milyon TL'ye icradan satıyor...

The Grand Tarabya, Luxury City Hotel ödülüne aday!

The Grand Tarabya otelinin 4 bin 500 metrekarelik İstanbul’un gün ışığı alan en büyük spa’sı ve restoranları ile hizmet veriyor..

Tarkan Tarabya'daki villasını kızı için yeniledi!

Eşi Pınar Tevetoğlu ve kızı Liya ile Türkiye'ye dönmeye hazırlanan Megastar Tarkan,  kızı Liya için Tarabya’daki villasını yeniledi...

Tarabya’daki Huber Köşkü'nün yanına otopark geliyor!

Tarabya’daki Cumhurbaşkanlığı Huber Köşkü’nün yanındaki boş alan İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi kararıyla imara açıldı. Boş alana otopark yapılması planlanıyor. 

Tarabya'da 9.1 milyon TL'ye icradan satılık gayrimenkul!

İstanbul İli, Sarıyer İlçesi, Tarabya Mahallesi'nde yer alan altında garajı olan ev vasıflı gayrimenkul 9 milyon 189 bin 453 TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Tarabya Therra Park'ta 1,5 milyon dolara!

Tarabya Therra Park'ta 1,5 milyon dolara ev sahibi olabilirsiniz. Teslimlerin 4 ay önce başladığı proje İstanbul’un en güzel köşelerinden birinde yemyeşil koruların içinde yer alıyor. 

Tarabya Kırkkonak Haberi

Tarabya Kırkkonak

11 dönüm alan üzerinde yer alan Kırk Konak Tarabya, 40 daireden meydana geliyor. Projede konut sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor.


3+1, 4+1 ve 6+1 daire tiplerinin bulunduğu Tarabya Kırkkonak, İstanbul Tabarya'da inşa ediliyor. Projede yer alan konutların alanları 155 metrekare ile 322 metrekare arasında değişiyor.
8 blok halinde yükselen Tarabya Kırk Konak'ta yer alan konutların fiyatları 1 milyon 500 bin TL'den başlayıp, 3 milyon 450 bin TL'ye kadar yükseliyor. Teslimlerin 2013 yılının Nisan ayında gerçekleşmesi planlanan Kırk Konak Tarabya Evleri, Beyaz İnşaat ve Çiftkurtlar ortaklığıyla hayata geçiriliyor.


Konutların akıllı ev sistemiyle donatıldığı Çiftkurtlar Tarabya Kırkkonak projesinde; Birinci sınıf seramik yer döşemeleri, ocak, fırın ve bulaşık makinesinden oluşan ankastre beyaz eşyalar ile birlikte teslim ediliyor.


Tabarya Kırkkonak Konutları'nın sosyal donatı alanları arasında;...