Tosya OSB Müdürlüğü

Tosya OSB Müdürlüğü

Tosya OSB Müdürlüğü, Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı Çevre ve Turizm Altyapısı Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Tosya’daki TOSYA OSB elektrik hattı projesini yaptıracak

Kavacık OSB projesinin imar planı askıda!

Kavacık Organize Sanayi Bölgesi (OSB) projesinin imar planı onayı Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından askıya çıkarıldı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Mekânsal Planlama Genel Müdürlüğü ise ilginç bir karar verdi.

Denizli OSB 70 hektar eklenerek büyütülecek!

Denizli OSB Müdürlüğü, Honaz Belediyesinin de olumlu yanıtı üzerine yaklaşık 70 hektar alanın bölgelerine dahil edilmesi için harekete geçti. Bu alanın dahil olmasıyla OSB'deki 184 fabrikaya 24 fabrika daha eklenecek...

Mardin 2. OSB Elektrik Altyapısının Kurulması Projesi'nin sözleşmesi imzalandı!

DİKA teknik desteği ve Mardin 2. Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü iş birliğince 13,3 milyon lira bütçeli Mardin 2. OSB Elektrik Altyapısının Kurulması Projesi için sözleşme imzalandı.

Ankara İvedik OSB'de 7.1 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

Ankara 19. İcra Dairesi Müdürlüğü, Ankara Yenimahalle İvedik OSB 19489 ada, 3 parseldeki arsayı 7 milyon 118 bin 200 TL'ye icradan satıyor...

Suriyeli iş adamları Şanlıurfa OSB'de 10 fabrika kuracak!

SİAD, Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesi'nde ayakkabı, plastik ambalaj, inşaat malzemeleri, triko, tekstil ve geri dönüşüm gibi farklı alanlarda 10 ayrı fabrika kuracak. SİAD ve Şanlıurfa OSB Müdürlüğü arasında arsa tahsis protokolünü imzalandı.

Tire OSB, 38 sanayi parseli için harekete geçti!

Tire Organize Sanayi Bölgesi, Vakıflar Genel Müdürlüğü'ne ait 514 bin 462 metrekare büyüklüğündeki 38 adet sanayi parselinin OSB'ye devrini istedi.

Kayseri OSB hizmet binası taşındı!

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü hizmet binası riskli yapı olduğundan tahliye edildi. Yeni hizmet binasının yapımı hızla süren müdürlük, geçici olarak Kayseri OSB Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi – METEM – alanı içerisinde yer alan “Öğrenci Yurdu Binası”nın 1. Katında hizmet verecek.

Tosya'da emlak danışmanlığı kursu verildi!

Tosya'da Emlak Danışmanlığı Kursunu başarıyla bitiren kursiyerlere belgeleri verildi. Tosya Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nde düzenlenen törende konuşan Merkez Müdürü Nuri Erdem, ilçede emlak sektörünün hızla büyüdüğünü söyledi.

Kuzey Marmara Otoyolu İSTOÇ-OSB bağlantısı imar planı askıda!

Kuzey Marmara Otoyolu Projesi’nin İstoç-OSB kavşağı kavşak bağlantı yolunun güney-doğu yönünde kaydırılmasına yönelik olarak Karayolları Genel Müdürlüğü’nce hazırlanan plan değişikliği askıya çıkarıldı...

Antalya OSB otel ve sosyal tesisi mayıs ayında hizmete açılacak!

ANTALYA Organize Sanayi Bölge (OSB) Müdürlüğü'nün yapımına Ağustos ayında başladığı otel ve sosyal tesisi mayıs ayında hizmete açılacak.

Kocaeli Çayırova Köprülü Kavşağı OSB’yi rahatlayacak!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi, Bakım ve Onarım Şube Müdürlüğü tarafından Çayırova Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) yapımına başlanan köprülü kavşak çalışması tüm hızıyla devam ediyor.

Manisa OSB'nin yeni modern kampus alanı açıldı!

Manisa Organize Sanayi Bölge (OSB) Müdürlüğü’nün yeni modern kampus alanının açılış töreni yapıldı. OSB Yönetim Kurulu Başkanı Sait Türek, yeni kampus alanının bir yaşam merkezi haline geldiğini belirterek, sanayiciye daha iyi hizmet vereceklerini söyledi

Manisa OSB'de modern kampüs alanı açıldı!

Manisa OSB Müdürlüğü'nün yeni modern kampüs alanının açılış töreni yapıldı. OSB Yönetim Kurulu Başkanı Sait Türek, yeni kampüs alanının bir yaşam merkezi haline geldiğini belirtti.

Tosya OSB Müdürlüğü Haberi

Tosya OSB Müdürlüğü

İhale ile ilgili dökümanlar Dilküşah Mahallesi Menderes Caddesi No 19/A adesinden veya  www.kuzka.org.tr adresinden temin edilebilir.

Teklifler 15 Mart 2012 günü saat 14.00’de Tosya Hükümet Konağı Kaymakamlık Makamında açılacak.

Hüseyin Belibağlı/emlakkulisi.com