30 / 06 / 2022

üsküdar satılık daire

üsküdar satılık daire

Çamlıca The Address Residence projesinde daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi. Projedeki daireler metrekare birim bazında 4 bin dolar ile 6 bin dolar arasında değişiyor.

Üsküdar The Address Residence fiyatları!

Üsküdar The Address Residence fiyatlarına göre dairelerin metrekare birim bazında 4 bin dolardan başlıyor ve 6 bin dolara kadar ulaşıyor. Projede toplam 123 adet mobilyasız ve 197 adet mobilyalı daire bulunuyor.

Üsküdar The Address Residence teslim tarihi!

Üsküdar The Address Residence teslim tarihi olarak 2016 yılında gerçekleşmesi planlanıyor. Emaar İnşaat imzasıyla yükselen projede dairelerin alanları 78 metrekare ile 234 metrekare arasında değişiyor.

The Address Residence satış ofisi telefon!

The Address Residence satış ofisi telefon numarası 0 216 547 1717 olarak belirlendi. Toplam 48 bin metrekare alan üzerinde yükselen proje Emaar İnşaat imzasıyla yükseliyor.

The Address Residence Emaar nerede?

The Address Residence Emaar projesinde toplam 123 adet mobilyasız ve 197 adet mobilyalı daireler bulunuyor. Projedeki dairelerin büyüklükleri 78 ile 234 metrekare arasında değişiyor. Peki The Address Residence Emaar nerede?

Üsküdar The Address Residence satılık!

Üsküdar The Address Residence satılık daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi. Teslimlerinin 2016 yılında yapılacağı proje 435 milyon dolar yatırım bedeline sahip.

The Address Rezidans Çamlıca daire fiyatları!

The Address Rezidans Çamlıca daire fiyatlarına göre metrekare birim fiyatı 5 bin 300 dolardan başlıyor. Projedeki daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi.

Emaar The Address Rezidans İstanbul!

Emaar The Address Rezidans İstanbul projesinde dairelerin alanları 78 metrekare ile 234 metrekare arasında değişiyor. Projedeki dairelerin metrekare birim fiyatı 5 bin 300 dolardan başlıyor.

The Address Residence satış ofisi!

The Address Residence satış ofisi adres bilgileri için 0 216 547 17 17 telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Topalm 197 adet daireden oluşan projenin yatırım bedeli 435 milyon dolar olarak belirlendi.

The Address Residence iletişim bilgileri!

The Address Residence iletişim bilgilerinin detaylarını 0 216 547 17 17 satış ofisi numarasından öğrenebilirsiniz. Toplam 197 adet daireden oluşan proje Emaar İnşaat imzasıyla yükseliyor.

Mesa Koru Evleri'nde 1 milyon 500 bin TL'ye satılık daire!

İstanbul'un Üsküdar İlçesi'nde yer alan Mesa Koru Evleri'nde 115 metrekare yüzölçümüne sahip daire İstanbul Anadolu 10. İcra Dairesi tarafından 14 Ocak 2015 günü saat 11:00 ile 11:10 arası ihale ediliyor.

İstanbul Üsküdar'da 1 milyon 750 bin TL'ye satılık bina!

İstanbul İli Üsküdar İlçesi'nde yer alan 388,20 metrekare yüzölçümüne sahip olan bahçeli kargir apartman İstanbul Anadolu 7. İcra Dairesi tarafından 7 Ocak 2015 günü saat 11:00 ile 11:10 arasında satışa sunuluyor.

Ruba Villaları 'nda metrekare birim fiyatı 4 bin 500 dolar!

Anadolu Yakası Üsküdar Beylerbeyi bölgesinde hayata geçirilen Ruba Villaları 'dan yer alan konutların satışlar devam ediyor, projede metrekare birim fiyatı 4 bin 500 dolar olarak belirlendi

Üsküdar'da 2 adet satılık gayrimenkul: 3 milyon 200 bin TL!

İstanbul Üsküdar'da bulunan gayrimenkullerin toplam bedeli 3 milyon 200 bin lira olarak belirlendi...

Üsküdar Çekmeköy metro hattı Üsküdar'ın cazibesini artırıyor!

İstanbul'un dev yatırımları Marmaray, Tüp Geçiş Tüneli'nin yanı sıra Anadolu Yakası'nın ikinci metro projesi olan Üsküdar Çekmeköy metro hattı ile ilginin arttığı Üsküdar'da emlak fiyatları 5 milyon dolara kadar çıkıyor...

Ortadoğu Grup Resim İstanbul satılık daire!

Konum bilgisine göre Üsküdar'a 24 dakika kadar uzaklıkta bulunan proje Ortadoğu Grup tarafından hayata geçiriliyor. Ortadoğu Grup Resim İstanbul satılık daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor.

Ozan Yapı Ozan Tower satılık daire!

Ozan Yapı Ozan Tower satılık daire bilgilerini haberimizde bulabilirsiniz. Ozan Tower Ankara Etimesgut'ta 194 konuttan meydana geliyor...

Ozan Tower satılık daire!

Ozan Tower satılık daire fiyatları 125 bin TL'den başlayarak değişiyor. Ankara Etimesgut Ozan Tower projesi 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşuyor...

Ankara West Gate Residence satılık daire!

Ankara West Gate Residence satılık daire fiyatları ve ödeme planlarıyla ilgili detaylı bilgi haberimizde yer alıyor

Beylikdüzü Aslan Residence satılık daire!

Beylikdüzü Aslan Residence satılık daire fiyatları 235 bin liradan başlangıç gösteriyor...

Triyanda Evleri İzmir satılık daire!

İçerisinde 2+1 ve 3+1 daire tiplerinin bulunduğu Triyanda Evleri İzmir satılık daire bilgileri için haberimizi inceleyebilirsiniz...

Nurol GYO Nurol Park satılık daire!

Nurol GYO Nurol Park satılık daire fiyatları haberimizde yer alıyor. Nurol Park projesinde teslimler 2016 yılının Şubat ayında yapılacak...

Park Oran satılık daire!

Mesa Mesken Sanayii A.Ş., Emlak Pazarlama ve Aktürk Yapı ortaklığı imzası taşıyan Park Oran satılık daire fiyatları 650 bin TL 'den başlıyor...

Park Oran Ankara satılık daire!

Mesa Mesken Sanayii A.Ş., Emlak Pazarlama ve Aktürk Yapı'nın ortak çalışması ile yükselen Park Oran Ankara satılık daire fiyatları 680 bin TL'den başlıyor...

Sarıyer Panaroma Home satılık daire!

Panaroma Grup'un projesi olarak hayata geçirilen Sarıyer Panaroma Home satılık daire fiyatlarını ve teslim tarihi gibi bilgiler haberimizin devamında yer buluyor...

Bahçeşehir Bahçe City satılık daire!

Bahçeşehir Bahçe City satılık daire fiyatları 637 bin TL'den başlangıç gösteriyor...

Gen Yapı Saloon Residence satılık daire!

Gen Yapı Saloon Residence satılık daire bilgisi haberimizin içinde detaylı bir şekilde yer alıyor...

Başak Vadi Konutları Başakşehir satılık daire!

Başak Vadi Konutları Başakşehir satılık daire fiyatları haberimizin içinde yer alıyor, proje 90 konuttan meydana geliyor...

üsküdar satılık daire Haberi

üsküdar satılık daire

Çamlıca The Address Residence projesi Emaar İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Projedeki dairelerin alanları 78 metrekare ile 234 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.


Çamlıca The Address Residence projesinde dairelerin teslimleri 2016 yılında gerçekleşecek. Projede toplam 123 adet mobilyasız ve 197 adet mobilyalı daire bulunuyor.


The Address İstanbul projesinin üç kısmından biri olarak yükselen Çamlıca The Address Residence toplam 48 bin metrekare alan üzerinde yayılıyor. Proje The Address İstanbul projesinin 12. ile 29. katları arasında bulunuyor.


Çamlıca The Address Residence nerede?

Çamlıca The Address Residence projesi İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar Çamlıca'da hayata geçiriliyor. Proje Boğaziçi Köprüsü'ne 12 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 25 kilometre, Taksime 11 kilometre, Kadıköy'e 5,5 kilometre, Bağdat Caddesi'ne 4 kilometre kadar uzaklıkta yer alıyor. 


Çamlıca The Address Residence iletişim

Tel: 0 216 547 1717 

Web: