Üsküdar The Address Residence fiyatları!

Üsküdar The Address Residence fiyatları! Üsküdar The Address Residence fiyatları!

Firma: Emaar İnşaat

Proje: The Address Residence

Üsküdar The Address Residence fiyatlarına göre dairelerin metrekare birim bazında 4 bin dolardan başlıyor ve 6 bin dolara kadar ulaşıyor. Projede toplam 123 adet mobilyasız ve 197 adet mobilyalı daire bulunuyor.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Üsküdar  The Address Residence  projesinde dairelerin alanları 78 metrekare ile 234 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Proje İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar Çamlıca'da hayata geçiriliyor.


Üsküdar The Address Residence projesinde daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi.  Emaar İnşaat  tarafından hayata geçirilen projede daireler 2016 yılında teslim edilecek. 


Üsküdar The Address Residence projesi The Address İstanbul projesinin üç kısmından biri olarak yükseliyor. 12. ile 29. katları arasında bulunan proje toplam 48 bin metrekare alan üzerinde yayılıyor.


Üsküdar The Address Residence fiyatlarına göre projedeki daireler metrekare birim bazında 4 bin dolar ile 6 bin dolar arasında değişiyor. Proje Bağdat Caddesi'ne 4 kilometre, Boğaziçi Köprüsü'ne 12 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 25 kilometre, Taksime 11 kilometre, Kadıköy'e 5,5 kilometre kadar uzaklıkta yer alıyor. 


Üsküdar The Address Residence iletişim

Tel: 0 216 547 1717 

Web: www.emaarsquare.com.tr

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com


projeye sor

pus