www.kuzka.org.tr TOSYA OSB

www.kuzka.org.tr TOSYA OSB

Tosya OSB Müdürlüğü, Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı Çevre ve Turizm Altyapısı Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Tosya’daki TOSYA OSB elektrik hattı projesini yaptıracak

Kanal İstanbul'un internet sitesi açıldı!

Kanal İstanbul'un internet sitesi açıldı. www.kanalistanbul.gov.tr'de Kanal İstanbul’a ilişkin proje detayları ve merak edilen sorularının cevapları yayınlanıyor. 

www.kanalistanbul.gov.tr yayında!

www.kanalistanbul.gov.tr yayında. Kanal İstanbul’a ilişkin proje detaylarını ve merak edilen soruların yanıtlarını içeren kanalistanbul.gov.tr internet sitesi yayına açıldı. Sitenin açıldığını İletişim Başkanı Fahrettin Altun Twitter hesabından “Boğaz nefes alacak" paylaşımıyla duyurdu.

Emekliler de TOKİ'den ev alabilecek!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ), yeni çalışması ile ayda 300 TL ile emeklileri ev sahibi yapacak. Emeklilere duyurular www. toki.gov.tr internet sitesinden yapılacak.

Bauhaus binlerce ürün çeşidiyle size bir tık kadar yakın!

Konusunda Avrupa’nın en büyüğü olan Bauhaus yenilenen www.bauhaus.com.tr online mağazasıyla Türkiye genelinde hizmet veriyor.

Piyalepaşa İstanbul'un www.piyalepasa.com.tr sitesi açıldı!

Türkiye’nin özel sektör tarafından gerçekleştirilen en büyük kentsel dönüşüm projesi olan Piyalepaşa İstanbul’un Positive A Digital Approach tarafından geliştirilen yeni internet sitesi yayına girdi.

KUZKA 2 projeye verdiği desteği geri çekti!

KUZKA, Kastamonu Üniversitesi’nin Teknokent ve OSB’nin arıtma tesisi projeleri için verdiği destekleri bir faaliyet olmadığı için geri çekme kararı aldı.

Değer artış kazancı ÜFE hesaplama!

Ödenecek gelir vergisi hesaplaması, www.gib.gov.tr internet adresinden (internet vergi dairesi /hesaplamalar /gelir vergisi hesaplama) otomatik olarak yapılabiliyor. İşte değer artış kazancı ÜFE hesaplama..

Harita tabanlı gayrimenkul arama portalı www.coldwellbanker.com.tr yayında!

Türkiye’nin harita tabanlı ilk gayrimenkul arama portalı www.coldwellbanker.com.tr, hizmet sunmaya başladı. Taş, Türkiye’de bir ‘ilk’ niteliğindeki arama portalını özenli bir çalışmanın sonucu 1 yıl sonra yayına aldıklarını anlattı.

Karat 34 için www.karat34.com.tr'den ön talep toplanıyor!

Doğa Şehircilik ve Baş Yapı'nın Yenibosna projesi Karat 34 için www.karat34.com.tr internet sitesinden ön talep toplanıyor. Karat 34 Yenibosna'da 621 bağımsız birim olacak...

Bakırköy City www.bakirkoycity.com.tr web sitesi açıldı!

Bakırköy City www.bakirkoycity.com.tr web sitesi açıldı. Teslim tarihi 2017 yılı olarak belirtilen Bakırköy City Rezidans'ta 2+1, 3+1 ve 4+1 konutlar bulunuyor.

Gölhisar Belediyesi, kent rehberini yayınladı!

Gölhisar Belediyesi Kent Rehberinin kuruluşunu gerçekleştirerek, www.golhisar.bel.tr adlı resmi internet sitesinden vatandaşların faydalanması için faaliyete geçirdi.

Bulvar İstanbul Cadde satılık dükkan!

Bulvar İstanbul Cadde satılık dükkan fiyatları 850 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Açık artırma ile satışa çıkarılan projede başvurular www.bulvaristanbul.com.tr adresi üzerinden kabul ediliyor.

Kartal Belediyesi emlak vergisi tahsilatında online sisteme geçti!

Kartal Belediyesi ana hizmet binasındaki Mali Hizmetler Müdürlüğü’ne yapılan vergi ödemeleri, artık Halk Bankası ATM’lerinden T.C kimlik numarası ile ya da resmi internet adresi www.kartal.bel.tr web sitesinden yapılabiliyor.

www.kuzka.org.tr TOSYA OSB Haberi

www.kuzka.org.tr TOSYA OSB

İhale ile ilgili dökümanlar Dilküşah Mahallesi Menderes Caddesi No 19/A adesinden veya  www.kuzka.org.tr adresinden temin edilebilir.

Teklifler 15 Mart 2012 günü saat 14.00’de Tosya Hükümet Konağı Kaymakamlık Makamında açılacak.

Hüseyin Belibağlı/emlakkulisi.com