Kılıç İnşaat Projesi Japon Evler Haliç'te metrekaresi 4 bin TL'ye!

Kılıç İnşaat Projesi Japon Evler Haliç'te metrekaresi 4 bin TL'ye!

Kılıç İnşaat Projesi Japon Evler Haliç'te  fiyatlar 99 bin TL’den başlıyor, 420 bin TL’ye kadar yükseliyor. Yüzde 50 peşinatla yıllık yüzde 6 vade farkıyla 12 aya kadar vade yapılıyorGeçtiğimiz günlerde satışa çıkan Japon Evler, Kılıç İnşaat’ın yeni projesi olarak Haliç'te hayata geçirilecek.

600 metrekare alana kurulan Japon Evler projesinde her katta 12 daire yer alıyor. Japon Evler’de alanları 25 ile 99 metrekare arasında değişen home ofis konutlar bulunuyor.

Metrekare birim fiyatının 4 bin TL olduğu Japon Evler’de fiyatlar 99 bin TL’den başlıyor, 420 bin TL’ye kadar yükseliyor. Yüzde 50 peşinatla yıllık yüzde 6 vade farkıyla 12 aya kadar vade yapılıyor.

Japon Evleri, zemin + 7 katlı tek bloktan oluşuyor. Projede toplam 41 home ofis daire ve 7 dükkan bulunuyor

2 hafta içinde inşaatı başlayacak olan Japon Evler'de teslimlerin 16 ay sonra yapılması planlanıyor.

Proje sahil şeridine, yürüyüş ve koşu parkurları, spor sahaları ve park alanları imkanlarına sahip konumda. Haliç, Eyüp Sultan Camii ve Piyer Loti panoramalı Japon Evler Haliç projesi ofis, home ofis ve dükkan alternatiflerini bir arada sunuyor.

Japon Evler Haliç projesinin ortak alanlarında kapalı havuz, fitness salonu, sauna gibi sosyal aktivite alanları bulunuyor. Türk-Japon sentezlerinin bir araya getirildiği Japon Evler projesi fonksiyonel ve teknolojik donanımlara sahip durumda olacak.

Bahariye Adaları’nın tam karşısında inşa edilecek olan proje ile Haliç arasında hiçbir yapı bulunmuyor.

Toplam inşaat alanı 600 metrekare olan Japon Evler, İstanbul Kongre Merkezi, Miniatürk, Hilton Oteli’e yürüme mesafesinde bulunuyor.

http://www.kilicinsaat.net/
0216 499 16 02-03


İclal Süzgün/Emlakkulisi.com