Kiptaş Çatalca Konutları iletişim!

Kiptaş Çatalca Konutları iletişim! Kiptaş Çatalca Konutları iletişim!

Firma: KİPTAŞ

Proje: Kiptaş Çatalca Konutları

180 blok şeklinde yükseldiği proje ulaşım bilgisine göre Rüzgar Enerji Santrali'ne yakın yerde yer alıyor. Kiptaş Çatalca Konutları iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 0212 414 98 98 olarak belirlendi.Kiptaş Çatalca Konutları iletişim bilgileri detaylarından bahsetmeden önce projenin diğer bilgilerinden bahsedelim. Proje toplam 2 bin 138 daireden oluşuyor.


Çatalca  Kiptaş  Evleri ne zaman teslim?

Daire teslimlerinin 2 sene gerçekleşmesi planlanan proje ulaşım bilgisine göre Çatalca'nın en üst kısmında Rüzgar Enerji Santrali'ne yakın bölgede yer alıyor.


Kiptaş Çatalca Konutları daire planları

Toplam 2 bin 138 daireden meydana gelen projede konutların büyüklükleri 83 metrekare ile 84 metrekare olarak belirlendi. Proje toplam 180 adet bloktan oluşuyor.


Çatalca Kiptaş Evleri sosyal seçenekleri

6 kat şeklinde yükselecek olan projede ortak kullanım alanları her daireye açık otopark, iki cami, 34 derslikli okul, geniş yeşil alanlar, çocuk oyun alanları, site yönetimi, güvenlik gibi donatıları bulunuyor.


Kiptaş Çatalca Konutları ödeme koşulları

Ödemelere göre 20 bin TL peşinat olarak ödenirken, 24 ay sonra 19 bin 750 TL teslim sırasında alınıyor. Kalan kısım konut kredisi olarak ödenibiliyor veya Kiptaş tarafından 24 ayda 0 faiz ile ödeniyor.


Kiptaş Çatalca Konutları iletişim!

Tel: 0212 414 98 98

Web: www.kiptas.com.tr

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com


projeye sor