Kiptaş Çatalca Konutları teslimleri

Kiptaş Çatalca Konutları teslimleri

Kiptaş Çatalca konut satış kampanyası kapsamında daireler 139 bin 750 TL'den satışa sunuluyor. 180 blok halinde inşa edilen projede teslimlerin 24 ay sonra gerçekleşmesi öngörülüyor.

Kiptaş Çatalca Evleri daire fiyatları!

Çatalca Kiptaş Konutları'nın 24 ayda tamamlanması planlanıyor. Projede 20 bin lira peşinat ile konut sahibi olabilmek mümkün. Peki Kiptaş Çatalca Evleri daire fiyatları ne kadar?

Kiptaş Çatalca Evleri satış fiyatları!

Kiptaş Çatalca Konutları'nın teslim tarihi 24 ay olarak belirtiliyor. Projede blokların tamamı 6 katlı olarak dizayn edildi. Peki Kiptaş Çatalca Evleri satış fiyatları ne kadar?

Kiptaş Çatalca Evleri'nde 20 bin TL peşinatla!

Kiptaş Çatalca Evleri'nde 20 bin TL peşinatla daire sahibi olunabiliyor. Konut teslimlerinin 2 yıl sonra gerçekleşeceği projede 2 bin 138 adet daire bulunuyor.

Kiptaş Çatalca Evleri satılık daire!

Kiptaş Çatalca Evleri satılık daire alanları 83 ve 85 metrekareden oluşuyor. 20 bin TL peşinatla ödeme yapılabilen projede teslimlerin 24 ay sonra yapılması planlanıyor.

Kiptaş Çatalca Konutları iletişim!

180 blok şeklinde yükseldiği proje ulaşım bilgisine göre Rüzgar Enerji Santrali'ne yakın yerde yer alıyor. Kiptaş Çatalca Konutları iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 0212 414 98 98 olarak belirlendi.

KİPTAŞ Çatalca Konutları'nın ticari alanları satışa sunuluyor!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki KİPTAŞ, 2.138 dairenin yer aldığı Çatalca Konutları meydanındaki 18 adet iş yerini teklif alma usulü ile satışa çıkarılıyor. Ticari alanlardan satın almak isteyenlerin 21 Aralık Cuma gününe kadar başvuru yapmaları gerekiyor. 

KİPTAŞ Çatalca Konutları'nın iş yerleri satışta!

Toplam 2 bin 138 adet konutun bulunduğu KİPTAŞ Çatalca Konutları'ndaki iş yerleri satışa sunuldu.

KİPTAŞ Çatalca Konutları daire teslim tarihinde değişiklik!

Tamamı 6 katlı 180 bloktan oluşanKİPTAŞ Çatalca Konutları'nın daire teslim tarihinde değişiklik oldu. İşte yeni teslim programı...

KİPTAŞ Çatalca Konutları daire teslimleri bugün başlıyor!

Yapımı KİPTAŞ tarafından tamamlanan Çatalca Konuları'nda daire teslimleri bugün başlıyor...

KİPTAŞ Çatalca Konutları'nda daire teslimleri başlıyor!

KİPTAŞ Çatalca Konutları'nda tamamlanan daireler 6 Ağustos 2018 - 12 Ekim 2018 tarihleri arasında teslim programı çerçevesinde teslim edilecek...

KİPTAŞ Çatalca kura çekilişi sonuçları!

KİPTAŞ Çatalca Konutları’nda hak sahiplerini belirleme kurası çekildi. İşte KİPTAŞ Çatalca kura çekilişi sonuçları..

KİPTAŞ Çatalca kuraları çekildi!

KİPTAŞ'ın mahalle konseptinde inşa ettiği "Çatalca Konutlarını"nın hak sahiplerini belirlemek için noter huzurunda kura çekimi gerçekleştirildi

KİPTAŞ Silivri Konutları 2. Etap geliyor!

KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım, "Bugün kurada ismi çıkmayan vatandaşlarımız üzülmesin. Silivri Konutları’nın 2. etabı için çalışmalarımızı hızlandırdık. Ramazan Bayramı’na kadar 2. etabımızın detaylarını paylaşacağız" dedi...

KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap'ın ÇED süreci başladı!

KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap'ın ÇED süreci başladı. Kura çekilişinin 28 Nisan'da yapılacağı projede dairelerin en erken 2020 yılının 2. yarısında teslim edilmesi planlanıyor..

KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap başvuruları bugün bitiyor!

KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap başvuruları bugün sona eriyor. Başvurular mesai bitimine kadar kabul edilecek. Projede kura çekilişi de 28 Nisan'da çekilecek...

KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap kura sonucu!

KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap'ta başvurular devam ediyor. Proje 24 ay sonra teslim edilecek. Peki 1.508 dairelik projenin KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap kura sonucu ne zaman açıklanacak?

KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap kura çekilişi 28 Nisan 2018!

KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap kura çekilişi 28 Nisan 2018 tarihinde yapılacak. Başvuruların kabul edilmeye başlandığı proje toplam 1.508 adet daireden oluşuyor. 

KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap ne zaman teslim edilecek?

KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap'ta fiyatlar 195 bin TL'den başlıyor. Peki başvuruların başladığı KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap ne zaman teslim edilecek?

Kiptaş Çatalca Konutları teslimleri

Kiptaş Çatalca Konutları teslimleri Kiptaş Çatalca Konutları teslimleri

Kiptaş Çatalca konut satış kampanyası kapsamında 2 bin 138 adet konut satışa çıkarıldı. Projede banka kredisiyle vade ya da Kiptaş bünyesinde 24 ay taksit yapılabiliyor. 


Çatalca Kiptaş Konutları 83 ve 85 metrekare 2 oda 1 salon şeklinde tasarlandı. Proje Çatalca Rüzgar Enerjisi Santrali'ne yakın mesafede hayata geçiriliyor. 


24 ay sonra teslim edilmesi planlanan Kiptaş Çatalca Evleri 6 katlı 180 bloktan meydana geliyor. Projede konut fiyatları 139 bin 750 TL olarak belirtiliyor. 


Kiptaş Çatalca Projesi'nde  iki adet cami, geniş yeşil alanlar, 34 derslikli okul, çocuk oyun alanları ve açık otopark gibi sosyal donatı alanlarına yer veriliyor.

30 soruda Kiptaş Çatalca Konutları!

Tel: 0212 414 98 98

Web: www.kiptas.com.tr

Özge...