Kiptaş Çatalca Evleri daire fiyatları!

Kiptaş Çatalca Evleri daire fiyatları! Kiptaş Çatalca Evleri daire fiyatları!

Firma: KİPTAŞ

Proje: Kiptaş Çatalca Konutları

Çatalca Kiptaş Konutları'nın 24 ayda tamamlanması planlanıyor. Projede 20 bin lira peşinat ile konut sahibi olabilmek mümkün. Peki Kiptaş Çatalca Evleri daire fiyatları ne kadar?Çatalca Rüzgar Enerjisi Santrali'ne yakın bir bölgede, 6 katlı 180 blok halinde hayata geçirilen  Kiptaş Çatalca Konutları  2 oda 1 salon olarak dizayn edildi. 


Çatalca  Kiptaş  Evleri ödemeleri, 20 bin lira peşin, 19 bin 750 lira teslimde, 100 bin lira ise Kiptaş bünyesinde 24 ay vade veya banka kredisiyle vade şeklinde yapılıyor. 

Kiptaş Çatalca Evleri daire fiyatları!

Kurasız olarak ve tek fiyattan satışa sunulan Kiptaş Çatalca Konutları fiyatları 139 bin 750 lira olarak belirlendi. Projede Büyükçekmece Gölü ve deniz manzarasına sahip daireler bulunuyor. 


2 bin 138 adet daireden oluşan Kiptaş Çatalca Projesi'nde konutların alanları 83 mtrekare ve 85 metrekare şeklinde tasarlandı. Projede teslimlerin 2 yıl sonra gerçekleşmesi öngörülüyor. 


Kiptaş Çatalca Evleri'nde çocuk oyun alanları, açık otopark, geniş yeşil alanlar, 34 derslikli okul ve iki adet cami gibi imkanlar sunuluyor. 30 soruda Kiptaş Çatalca Konutları!


Tel: 0212 414 98 98

Web: www.kiptas.com.tr

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor