Kiptaş Çatalca Evleri satış fiyatları!

Kiptaş Çatalca Evleri satış fiyatları! Kiptaş Çatalca Evleri satış fiyatları!

Firma: KİPTAŞ

Proje: Kiptaş Çatalca Konutları

Kiptaş Çatalca Konutları'nın teslim tarihi 24 ay olarak belirtiliyor. Projede blokların tamamı 6 katlı olarak dizayn edildi. Peki Kiptaş Çatalca Evleri satış fiyatları ne kadar?2 bin 138 adet daireden meydana gelen  Kiptaş  Çatalca Evleri satışları daire sayısı kadar yapılacak. Projede 20 bin TL peşinat ile daire sahibi olabilmek mümkün. 


Çatalca Kiptaş Konutları 83 ve 85 metrekare büyüklükte tasarlandı. Büyükçekmece Gölü ve deniz manzarasına sahip proje Çatalca Rüzgar Gülü Santrali'ne yakın konumda hayata geçiriliyor. 


6 katlı 180 blok halinde yükselen Kiptaş Çatalca Konutları'nın 24 ayda teslim edilmesi öngörülüyor. Projede iki adet cami, 34 derslikli okul, açık otopark, geniş yeşil alanlar ve çocuk oyun alanlarına yer veriliyor. 

Kiptaş Çatalca Evleri satış fiyatları!

Banka kredisiyle vade veya Kiptaş bünyesinde 24 ay taksit uygulanan Çatalca Kiptaş Evleri 139 bin 750 TL'den kurasız olarak satışa çıkarılıyor. 


Kiptaş Çatalca Konutları'nın 3. kişiye devredilmesi için sözleşme tarihi itibariyle 5 yıl beklemek gerekiyor.  Tel: 0212 414 98 98

Web: www.kiptas.com.tr

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor