KİPTAŞ İstanbul projesi anketinin sonuçları belli oldu!

KİPTAŞ İstanbul projesi anketinin sonuçları belli oldu!KİPTAŞ, İstanbul Anadolu Yakası'nda yeni bir proje inşa edecek. Proje kriterlerinin belirlenmesi için başlatılan anket 17 Mayıs'ta sona erdi. KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt, projenin çok yakında açıklanacağını belirtti.


İstanbul Büyükşehir Belediye iştiraki KİPTAŞ, İstanbul Anadolu Yakası'nda yeni bir proje inşa edecek. Projenin hazırlıkları için düğmeye basıldı. 

KİPTAŞ'ın İstanbul'daki yeni projesi geçtiğimiz ay sonu KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt tarafından müjdelenmişti. Ali Kurt, yaptığı açıklamada, "1 Mayıs’ta başlayacak anketle Anadolu yakasındaki yeni projemizin kriterlerini birlikte belirleyeceğiz" demişti. Proje kriterlerinin belirlenmesi için başlatılan anket 17 Mayıs'ta sona erdi.

KİPTAŞ İstanbul projesi anketinin sonuçları belli oldu!

KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt, dün İstanbul projesiyle ilgili yeni bir açıklamada bulundu. Ali Kurt, şunları söyledi:

"KİPTAŞ olarak ödenebilir koşullarda tasarım odaklı, özgün projeler üreterek herkes için iyi yaşam sunmak en önemli hedefimiz. Projelerimizi İstanbulluların görüşleri ile şekillendirmeye devam ediyoruz.

Anadolu Yakası’ndaki yeni #SosyalKonut projemizi çok yakında açıklayacağız."

KİPTAŞ İstanbul projesi anketinin sonuçları belli oldu!

Ali Kurt, paylaşımında anketle ilgili bir videoda yayınladı. KİPTAŞ'ın merakla beklenen İstanbul'daki yeni projesi için detayların çok yakında açıklanacağı belirtildi. 

KİPTAŞ tarafından düzenlenen dijital ankete 21 bin 198 kişi katıldı. Yanıtlayanların yüzde 38'i bilgi almak için iletişim bilgilerini gönderdi. 

Ankete katılan vatandaşlardan yüzde 98'i İstanbul Anadolu Yakası'nda hayata geçirilecek sosyal konut projesine başvuracağını belirtti. 

Katılımcıların yüzde 73'ü ödeme koşullarında peşinat ve taksitlendirme seçeneğini tercih etti. 

KİPTAŞ İstanbul projesi anketinin sonuçları belli oldu!

KİPTAŞ Silivri 4.Etap'ta hedef yüzde 70 ilerleme!

KİPTAŞ Eyüpsultan kentsel dönüşüm projesi için geri sayım başladı!

Pınar Demircan/Emlakkulisi.com