Kiptaş Vaditepe 2. Etap kura çekilişi ne zaman?

Kiptaş Vaditepe 2. Etap kura çekilişi ne zaman?

Firma: KİPTAŞ

Proje: Vaditepe Bahçeşehir

Vaditepe 2. Etap'ta yer alan 1.100 adet konut için daire belirleme kurası çekilecek. İkitelli Spor Kompleksi'nde gerçekleşecek kura satışları noter huzurunda yapılacak. Peki Kiptaş Vaditepe 2. Etap kura çekilişi ne zaman?Vaditepe 2. Etap'ta 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olarak tasarlanan konutlar bulunuyor. TEM Otoyolu’na sadece 1 kilometre mesafede olan proje Pendik’e, Okmeydanı Kavşağı’na ve 3. Boğaz Köprüsü bağlantı yoluna yakın konumda bulunuyor. 


Kiptaş tarafından hayata geçirilen ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Toplu Konut Projesi kapsamında geliştirilen Vaditepe 2. Etap'ta toplam 1.100 adet konut için hak sahipleri belli olacak. 


İstanbul Bahçeşehir'de inşa edilen Vaditepe 2. Etap'ta sauna, Türk hamamı, açık spor alanları, yürüyüş yolları, çocuk oyun alanları, kapalı yüzme havuzu ve fitness center gibi sosyal donatı alanları yer alıyor. 

Kiptaş Vaditepe 2. Etap kura çekilişi ne zaman?

İkitelli Spor Kompleksi 4. Etap 1. Kısım'da düzenlenecek Vaditepe 2. Etap kura çekiliş töreni 30 Aralık 2015 tarihinde 3+1 daireler için saat 10.00'da, 2+1 daireler için ise saat 13.00'da yapılacak. 


Vaditepe Bahçeşehir iletişim

Telefon:  212 428 88 00

Web Adresi: http://vaditepebahcesehir.com/

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor