03 / 07 / 2022

Vaditepe 2. Etap bahçeşehir kura çekimi

Vaditepe 2. Etap bahçeşehir kura çekimi

Vaditepe 2. Etap'ta yer alan 1.100 adet konut için daire belirleme kurası çekilecek. İkitelli Spor Kompleksi'nde gerçekleşecek kura satışları noter huzurunda yapılacak. Peki Kiptaş Vaditepe 2. Etap kura çekilişi ne zaman?

KİPTAŞ Vaditepe 2. etap teslimleri başlıyor!

Bahçeşehir'de KİPTAŞ imzası ile hayata geçirilen Vaditepe'de 2. etap teslimleri başlıyor. Projedeki konutların alanları 118 metrekare ile 340 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Vaditepe Bahçeşehir 2. Etap Kiptaş kura çekimi!

Konum bilgisine göre 3. Boğaz Köprüsü bağlantı yoluna yakın mesafede yükselen projede toplam 1.100 adet dairen kura çekilişiyle satışa sunuldu. İşte Vaditepe Bahçeşehir 2. Etap Kiptaş kura çekimi detayları..

2015 Vaditepe Bahçeşehir 2. Etap kura çekilişi detayları!

Kiptaş imzasıyla inşa edilen Vaditepe Bahçeşehir projesi TEM Otoyolu’na sadece 1 kilometre uzaklıkta yer alıyor. İşte 2015 Vaditepe Bahçeşehir 2. Etap kura çekilişi detayları...

Vaditepe Bahçeşehir 2. Etap kura çekilişi ne zaman?

Toplam 1.100 adet dairenin kura çekilişine katılacağı projede daire tipleri 2+1 ve 3+1 olarak dizayn edildi. Peki Vaditepe Bahçeşehir 2. Etap kura çekilişi ne zaman?

Bahçeşehir Vaditepe 2. Etap kura çekimi!

Bahçeşehir Vaditepe 2. Etap kura çekimi 30 Aralık 2015 tarihinde gerçekleşecek. 2+1 ve 3+1 daireler için hak sahiplerinin belirleneceği kura çekilişi İkitelli Spor Kompleksi'nde yapılacak.

Kiptaş Vaditepe 2. Etap kura çekilişi ne zaman?

Vaditepe 2. Etap'ta yer alan 1.100 adet konut için daire belirleme kurası çekilecek. İkitelli Spor Kompleksi'nde gerçekleşecek kura satışları noter huzurunda yapılacak. Peki Kiptaş Vaditepe 2. Etap kura çekilişi ne zaman?

Vaditepe 2. Etap daire belirleme kuraları 30 Aralık'ta çekiliyor!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Toplu Konut Projesi kapsamında yer alan Vaditepe Bahçeşehir 2. Etap Konutları 2+1 ve 3+1 dairelerin kura çekilişleri 30 Aralık Çarşamba günü gerçekleşecek...

Vaditepe Bahçeşehir 2. Etap’ta hak sahipliği kazananların yapması gerekenler!

Vaditepe Bahçeşehir 2. Etap ’ta hak sahipliği kazananların yapması gerekenler KİPTAŞ 'ın internet sitesinde yayınlandı. Vaditepe Bahçeşehir 2. Etap kapsamında 1.100 adet konut bulunuyor.

Vaditepe Bahçeşehir 2. Etap Projesi'nin kura çekimi yapıldı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi KİPTAŞ’ ın kamu personeline yönelik yaptığı 1100 konuttan oluşan " Vaditepe Bahçeşehir 2. Etap Projesi" nde ev sahibi olacaklar kura ile belirlendi...

Vaditepe Bahçeşehir 2. Etap kura sonuçları!

Kiptaş Vaditepe Bahçeşehir 2. Etap kura sonuçları ile ilgili detaylar haberimizin içinde yer alıyor. Kiptaş Vaditepe Bahçeşehir 2. Etap 'ta2+1 dairelerin fiyatları 223 bin 500 liradan, 3+1 dairelerin fiyatları ise 227 bin 300 liradan başlıyor.

Kiptaş Vaditepe Bahçeşehir 2. Etap kura sonuçları!

Kiptaş Vaditepe Bahçeşehir 2. Etap kura sonuçları ile ilgili detaylar haberimizin içinde yer alıyor. Kiptaş Vaditepe Bahçeşehir 2. Etap kapsamında 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut tipleri bulunuyor...

Vaditepe Bahçeşehir 2. Etap kuraları bugün çekiliyor!

Kiptaş tarafından hayata geçirilen Vaditepe Bahçeşehir 2. Etap projesinde yer alan bin 100 konut için yaklaşık 3 bin ön müracaat yapıldı. Bugün ise Kiptaş Vaditepe Bahçeşehir 2. Etap projesinin daire hak sahipliği kuraları çekiliyor...

Vaditepe Bahçeşehir 2. Etap kuraları yarın Feshane'de çekilecek!

Kiptaş Vaditepe Bahçeşehir 2. Etap kura çekilişi 30 Ocak 2014 tarihinde saat 14:00 'te Feshane 'de gerçekleştirilecek, projede 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut seçenekleri bulunuyor...

Vaditepe 2. Etap bahçeşehir kura çekimi Haberi

Vaditepe 2. Etap bahçeşehir kura çekimi

Vaditepe 2. Etap'ta 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olarak tasarlanan konutlar bulunuyor. TEM Otoyolu’na sadece 1 kilometre mesafede olan proje Pendik’e, Okmeydanı Kavşağı’na ve 3. Boğaz Köprüsü bağlantı yoluna yakın konumda bulunuyor. 


Kiptaş tarafından hayata geçirilen ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Toplu Konut Projesi kapsamında geliştirilen Vaditepe 2. Etap'ta toplam 1.100 adet konut için hak sahipleri belli olacak. 


İstanbul Bahçeşehir'de inşa edilen Vaditepe 2. Etap'ta sauna, Türk hamamı, açık spor alanları, yürüyüş yolları, çocuk oyun alanları, kapalı yüzme havuzu ve fitness center gibi sosyal donatı alanları yer alıyor. 

Kiptaş Vaditepe 2. Etap kura çekilişi ne zaman?

İkitelli Spor Kompleksi 4. Etap 1. Kısım'da düzenlenecek Vaditepe 2. Etap kura çekiliş töreni 30 Aralık 2015 tarihinde 3+1 daireler için saat 10.00'da, 2+1...