Kırklareli İstasyon Mahallesi yeni yüzüyle göz kamaştırıyor!

Kırklareli İstasyon Mahallesi yeni yüzüyle göz kamaştırıyor!Kırklareli'nin yükselen yüzü İstasyon Mahallesi'ndeki yapılar, görenlerin gözünü kamaştırıyor. Hemen her gün bir yeni inşaatın daha başladığı mahallede lüksün ve konforun sınırları her geçen gün daha fazla zorlanıyor.


Kırklareli'nin yükselen yüzü İstasyon Mahallesi'ndeki yapılar, görenlerin gözünü kamaştırıyor. Hemen her gün bir yeni inşaatın daha başladığı mahallede lüksün ve konforun sınırları her geçen gün daha fazla zorlanıyor.


Diğer mahallelere nazaran lüksün ve konforun en üst düzeyde tutularak yem yapılann inşa edildiği İstasyon Mahallesinde, tamamlanan binalar görenlerin gözünü kamaştırıyor. Gün geçtikçe daha da büyüyen ve Kırklareli'nin kalbi olarak dikkat çekmeye devam ediyor. Yıllar içinde "Emekli Şehri Kırklareli" imajından kurtularak "Eğitim Şehri KIrklareli" imajına bürünen ilimizde, sektörler dur durak bilmeden çalışmaya devam ediyor. Özellikle İnşaat Sektörümde hemen hemen her yerde yükselen binalar, gelişiminin ne denli hızlı olduğunu gözler önüne senyor. Bu bağlamda en fazla dikkat çeken mahalleler arasında yer alan, lüksün ve konforun en üst seviyelerde tutulduğu İstasyon Mahallesinde, birçok noktaya yükselen yem yapılar, gelişiminin ne tarafa doğru olacağı konusunda da mesajlar veriyor. İstasyon Mahallesinde yapılan yem ışyerlen, yem binalar, yeni alışveriş noktaları, Kırklareli'nin can damalarından birinin de burası olacağını gösteriyor. 


"Herkes işini özenerek yapıyor" 


Konuyla ilgili bilgilerine başvurduğumuz uzmanlar, Kırklarelı'nde her noktada inşaat çalışmalannın uzun süre daha süreceğini vurgulayarak; "Son beş yıl içinde İstasyon Mahallesine çok fazla yatınm yapıldı. Burası Kırklarelı'nın en fazla gelişen mahallelerinden biri haline geldi. Şuanda inşaat aşamasında olan birçok yapı, birkaç yıl içersinde faaliyete geçtiğinde burası daha da canlanacak. Burada yapılan tüm yapılarda, kalitenin en üst seviyelerde olmasına özen gösteriliyor. Bu bağlamda İstasyon Mahallesi, dışandan bakıldığında farkını direk gösteriyor" şeklinde açıkladılar. 


Kırklar Haber