03 / 12 / 2022

Kıyıda köşede doları olanlar hemen bakın! Dolar 2 gün sonra bu kadar olacak

Kıyıda köşede doları olanlar hemen bakın! Dolar 2 gün sonra bu kadar olacak

Dolar/TL kurunda son dakika gelişmeler takip ediliyor. Dün 100 doları geçen dolar endeksi bugün 109,6 seviyesinden işlem görüyor. Dolar için kritik gün belli oldu. Dolar 2 gün sonra bu kada rolacak...Dolar kurunda son dakiak gelişmeleri yaşanıyor. Dolar/TL geçtiğimiz hafta ABD  tarım dışı isrtihdam verileri ile güçlenmeye başladı. Ardından dün euro dolar paritesi dün 0,98 seviyesine düştü. Euro dolar paritesi ilk defa 20 yıl aradan sonra bu seviyelere kada geriledi.

Dolar/TL kurunda son zamanlarda hurçın yükselişler görülüyor. Doların ne olacağını merak edenler ise araştırma yapmaya devam ediyor.

Dolar kuru için Perşembe günü işaret edildi.  Perşembe günü dolar kuru bakın bu kadar olacak. İşte o kritik dolar gelişmesi...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön