Kıyılarımızın gelecegi Bodrum'da belirlenecek

Kıyılarımızın gelecegi Bodrum'da belirlenecek24-25 Mayıs 2008 tarihinde Bodrum Princess Otel'de gerçekleştirilecek olan INVESTATE'08, hem sektörün karar vericilerinin buluşarak uzun vadeli ilişkiler kurmasına olanak sağlayacak, hem de kıyılarımızın geleceğinin belirleneceği konferans ve seminerlere


Yabancı yatırımcıların İstanbul'dan sonra en çok sahil yörelerine ilgi göstermesi gerçeğinden yola çıkan IKON Events ve Akın Nalça Modular Spaces'ın düzenlediği INVESTATE'08; proje sahibi yatırımcıları, alıcıları, yerel yöneticileri ve gayrimenkul sektörünün gelişimine ilgi duyanları Bodrum'da bir araya getirecek.

 

Dünya turizminin en önemli adreslerinden biri olan Bodrum'un son yıllarda konut alıcısı yabancıların da vazgeçemedikleri yerler arasına girmiş olması nedeniyle bu yıl ilki gerçekleştirilen INVESTATE'08, Bodrum'da yapılacak.

 

Emlak sektörü ile ilgilenen çok sayıda ziyaretçinin geleceği düşünülen INVESTATE'08 buluşması bir ilki de gerçekleştirerek etkinlik iştirakçisinin özel bir dekor harcaması yapmasına gerek kalmaksızın, kendisine verilen standart, şık ve nitelikli bir ofis alanında davetlilerle buluşmasına imkan sağlayacak.  

 

Etkinlik, katılımcılarına eşit bir ortamda tanıtım fırsatı sağlarken, eş zamanlı olarak yapılacak konferans ve seminerlerle de kıyılarımızın ve emlak sektörünün geleceğini belirleyici bir rol üstlenecek. 24-25 Mayıs tarihlerinde iki gün boyunca düzenlenecek konferans ve seminerler,  çevre, kültürel miras, tarihi doku, mimari gibi kıyılarımızın geleceğinde önemli rol oynayan konuların yanı sıra; yatırımcı ve yerel yönetimlerin sorunlarının tartışılarak çözüm önerilerinin üretildiği bir platform olacak.

 

INVESTATE'08'in düzenlendiği yerin bölge halkını, yatırımcılarını, sektör ilgililerini bilinçlendirmesi, Türkiye sahillerindeki projelerin satışlarına ivme kazandırması, yabancı gayrimenkul yatırımcı şirketlerini Türk gayrimenkul yatırımcıları ile bir araya getirmesi ve sektörün bu konudaki gelişimi ile ilgili yol haritasının belirlemesinde etkin bir rol oynaması amaçlanıyor.

 

Katılımcılara, yerel yönetimlerden tedarikçilere kadar geniş bir kesimle buluşma ortamı sağlayacak olan INVESTATE'08, yatırımcılara hem tanıtım hem de keyifli bir hafta sonu vaat ediyor.