30 / 06 / 2022

Kızılbük Devremülk fiyatları!

Kızılbük Devremülk fiyatları!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın (GYO) "Sinpaş Kızılbük Wellness Resort"'ün detayları belli oldu. Peki Sinpaş Kızılbük Wellness Resort'ün fiyatı ne oldu? İşte Sinpaş Kızılbük Wellness Resor'ün fiyat bilgisi...Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın (GYO) "Sinpaş Kızılbük Wellness Resort"'ün detayları belli oldu. Peki Sinpaş Kızılbük Wellness Resort'ün fiyatı ne oldu? İşte Sinpaş Kızılbük Wellness Resor'ün fiyat bilgisi...

Kızılbük Devremülk fiyatları!

Sinpaş Kızılbük fiyat listesi 2022!

Marmaris Muğla'da inşa edilen Sinpaş Kızılbük Devremülk projesi; Bodrum,Marmaris,Fethiye ve Datça Feribotları ve karayolları ile Dalaman ve Bodrum Milas Havalimanları'na yakın mesafede yer alacak.

Sinpaş GYO'nun liderliğinde yükselecek olan 5 yıldızlı resort otel devremülk, termal kür merkezi ve çarşıdan oluşan karma kullanımlı imkanları sunacak.

Kızılbük Devremülk fiyatları!

Kızılbük Devremülk fiyatları!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın (GYO) "Sinpaş Kızılbük Wellness Resort"'ün detayları belli oldu. Peki Sinpaş Kızılbük Wellness Resort'ün fiyatı ne oldu? İşte Sinpaş Kızılbük Wellness Resor'ün fiyat bilgisi...  Sizlerle projenin fiyat bilgisini paylaşmadan önce projede yer alan dairelerin detaylarını paylaşalım...

546 daireden oluşan proje teras, bahçe, dubleks tarzında konut tipi şeçenekleriyle satışa sunulucak.

2024 Nisan ayın'da tamamlanması planlanan Sinpaş Kızılbük Devremülk projesinde 4 konut tipi bulunuyor.

Kızılbük Devremülk fiyatları!

Sinpaş Kızılbük Devremülk Proje'sinde yer alan; 3+1 konutlar 216 metrekare ile 270 metrekare,  2+1 konutlar 142 metrekare, 1+1 konutlar 120 metrekare ile 126 metrekare, 182 1+0 konutlar 59 metrekare ile 98 metrekare olaracak şekilde tasarlandı. 

4 kişilik ve 10 kişilik  ailelere uygun olan, proje tekne konseptinden esinlenerek tasarlandı. Pojede yer alan konutların her birinin balkonunda termal kür alabilme imkanı sunuyor.

Kızılbük Devremülk fiyatları!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın (GYO) "Sinpaş Kızılbük Wellness Resort"'ün detayları belli oldu. Peki Sinpaş Kızılbük Wellness Resort'ün fiyatı ne oldu? İşte Sinpaş Kızılbük Wellness Resor'ün fiyat bilgisi... Projenin fiyat bilgisi detaylarını veremeden paylaşmadan önce projedeki sosyal alanlar hakkında bilgi verelim... 

Kızılbük Devremülk fiyatları!

4 mevsim hizmet vermeyi planlayan"Sinpaş Kızılbük Wellness Resort" projesinde; klasik türk hamamı, termal havuzları, sıcak taş yatakları, buhar odaları, tuz odaları,  macera duşları, çamur terapileri, sauna, buz çeşmeleri ve çeşitli masaj odaları imkanı sunuyor. 

İşte Sinpaş GYO Kızılbük fiyat listesi...

Sinpaş Kızılbük fiyat listesi 2022 bilgisi henüz belli olmadı. BSinpaş Kızılbük fiyat listesi 2022 bilgisi açıklanır açıklanmaz Türkiye'nin ilk ve tek emlak haberleri sitesi Emlakkulisi.com'da yer alacak.

Wep: http://www.sinpaskizilbuk.com

Telefon: 444 19 74

Sinpaş Kızılbük Devremülk projesinde inşaat başladı!

Sinpaş Kızılbük Devremülk projesinde ön talep toplanıyor!

Sinpaş Kızılbük Devremülk nerede?

Nurgül TUTAR/Emlakkulisi.com