Sinpaş Kızılbük Devremülk nerede?

Sinpaş Kızılbük Devremülk nerede?


Firma: Sinpaş GYO

Proje: Sinpaş Kızılbük Devremülk


Sinpaş GYO imzası ile hayata geçirilen Sinpaş Kızılbük Devremülk projesi nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Projede teslimler 2023'te başlayacak...


Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) güvencesiyle inşa edilen Sinpaş Kızılbük Devremülk projesinde 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri yer alıyor. 

Sinpaş Kızılbük Devremülk nerede?
Sinpaş Kızılbük Devremülk nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Sinpaş Kızılbük Devremülk nerede sorusunun yanıtından önce proje hakkında bazı detaylı bilgiler verelim.

Muğla'da hayata geçirilen ve 'Türkiye'nin ilk iyi yaşam konseptli ömür boyu tatil projesi' özelliğine sahip projede teslimlerin 2023'te yapılması planlanıyor. 

Projede yer alan 1+0 konutlar 59 metrekare ile 98 metrekare, 1+1 konutlar 120 metrekare ile 126 metrekare, 2+1 konutlar 142 metrekare ile 182 metrekare, 3+1 konutlar 216 metrekare ile 270 metrekare büyüklüğe sahip. 

Sinpaş Kızılbük Devremülk nerede?

Muğla Marmaris'te konumlanan Sinpaş Kızılbük Devremülk projesi, Dalaman ve Bodrum Milas Havalimanları, Bodrum-Marmaris-Fethiye ve Datça Feribotları ve karayollarına yakın mesafede yükseliyor.

Sinpaş Kızılbük Devremülk nerede?

Web: http://sinpaskizilbuk.com/devremulk

Telefon: 444 19 74