Konutta yüzde 20 indirimle orta gelirli ev sahibi olacak!

Konutta yüzde 20 indirimle orta gelirli ev sahibi olacak! Konutta yüzde 20 indirimle orta gelirli ev sahibi olacak!

Konut piyasasını canlandırmak adına kamu bankalarının faizi yüzde 0.98'e indirmesinin ardından bir hamle de gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından geldi. 

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Gayrimenkul sektörünün önde gelen tüm saygın markalarının çatı dernekleri olan KONUTDER, GYODER ve INDER’in açıkladığı kampanya’ya ilişkin Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı açıklamalarda bulundu. İşte, İnanç Kabadayı'nın açıklaması... 

Gayrimenkul sektörünün önde gelen tüm saygın markalarının çatı dernekleri olan KONUTDER, GYODER ve INDER’in açıkladığı kampanya, tüketicilere ciddi bir fırsat sunuyor. Hükümetimizin açıkladığı KDV ve tapu harçlarındaki ciddi indirimin ardından kamu bankalarından gelen faiz indirim kararına biz de özel sektörün önemli markaları olarak ciddi bir destek vermek istedik. 

Birlikten güç doğar ve Türkiye kazanacak sloganı ile sadece 30 gün geçerli olacak peşin ve banka kredili satışlarda geçerli olacak yüzde 20 indirim kampanyasını hayata geçirdik. Sadece yüzde 5 peşinat ile sınırlı sayıdaki stok için geçerli olacak. Markalı geliştiricilerin katılımı ile hayata geçen bu kampanya özellikle orta gelir grubunun da ev sahibi olmasının önünü açacak. 

Hem yatırım amaçlı hem yaşama amaçlı daire alacaklar için özellikle 15 Haziran’a kadar çok ciddi bir fırsat var. Ege Yapı olarak projelerimizle kampanyaya katıldık ve yüksek bir talep bekliyoruz.

pus