Köpeğine bakandan kira almayacak!

Köpeğine bakandan kira almayacak! Köpeğine bakandan kira almayacak!

Sinop'ta çok sevdiği köpeği "Panter"i kışın yaşadığı Almanya'ya götüremeyen Sema Yavuz, çözümü köpeğini evinde bakacak kişiden kira almamakta buldu. Yavuz, ilana şöyle yazdı: "Kira almıyorum, hayvansever öğrenci arıyorum"


Sinop'ta çok sevdiği köpeği "Panter"i kışın yaşadığı Almanya'ya götüremeyen 61 yaşındaki Sema Yavuz, çözümü köpeğini evinde bakacak kişiden kira almamakta buldu.


Yaşadını binanın dışına "Kira almıyorum, hayvansever öğrenci arıyorum" yazan Yavuz, gelecek talepleri bekliyor.


Akliman mevkisinde yaşayan Yavuz, 3 katlı evini yaz sezonunda pansiyon olarak kullandığını, kışları ise Almanya'ya dönüş yaptığını aktardı.


Çok sevdiği köpeği "Panter"e bakacak öğrenci veya aileden kira almayacağını dile getiren Yavuz, "Bir köpeğim var, çok seviyorum. Yavrum gibi benim. Ona bakacak duyarlı bir öğrenci veya durumu iyi olmayan, kira ödeyemeyen bir aile arıyorum, gelsinler konuşalım. Kira ödemesinler, bir elektrik ve su parası ödeyecekler, başka bir şey istemiyorum. Ona iyi baksınlar yeter" dedi.


- Köpeğinin bakım masraflarını da ödeyecek


Sema Yavuz, "Ben hayvanları çok seviyorum. Kalp ameliyatı geçirdim, kalbimin acısını bile unuttum, her şeyimi onunla paylaşıyorum. Burada oturacak kişinin ona iyi bakmasını istiyorum" diye konuştu.


Köpeğinin bakım masraflarını da bakacak kişiye ödeyeceğini vurgulayan Yavuz, bir an önce hayvansever bir kiracı bulmayı diledi.


Halit Gümüş / AA