Koray Yavuzer Mimarlık'a Uluslararası platformda anlamlı bir ödül!

Koray Yavuzer Mimarlık'a Uluslararası platformda anlamlı bir ödül!

Koray Yavuzer Mimarlık’ın kurucuları Koray & Tuba Yavuzer çifti, “Uluslararası Konut ve Ticari Mülkiyet” alanında dünyanın en önemli yarışması olan International Property Awards’e kendi evleri ile katıldılar...


Koray Yavuzer Mimarlık’ın kurucuları Koray & Tuba Yavuzer çifti, “Uluslararası Konut ve Ticari Mülkiyet” alanında dünyanın en önemli yarışması olan International Property Awards’e kendi evleri ile katıldılar.


Dünyanın dört bir yanından, konut ve ticari mülkiyet alanında profesyonellerin yer aldığı International Property Awards, 1995’den bu yana, emlak ve gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin ödüllendirildiği oldukça özel bir platform…


Ödülleri İngiliz Parlamentosu Lordlar Kamarası Başkan Vekili Rab Bates’in verdiği özel gecede, kazananlar uluslararası platformda “Yüksek Övgüye Değer” ve “Beş Yıldızlı” olarak da ilan edildi.


Bölgelere göre yapılan değerlendirmeler sonucu ödüllerin sahiplerine kavuştuğu International Property Awards’ün 2013 Avrupa Gayrimenkul alanındaki “En İyi İç Tasarım” ödülünü alan Koray - Tuba Yavuzer çiftinin kendi tasarladıkları evleri oldu.


http://propertyawards.net/europe-2013/

www.korayyavuzer.comUluslararası Gayrimenkul Ödülleri Hakkında;

Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri dünyanın dört bir yanından konut ve ticari mülkiyet alanında profesyonellere açık… 1995 yılından bu yana,  emlak ve gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin başarılarını en üst düzeyde kutlayan Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri Afrika, Asya Pasifik, Arabistan, Kanada, Karayipler, Orta ve Güney Amerika, Avrupa, İngiltere ve ABD olmak üzere 10 bölgeye ayrılıyor. Her bölgeden en yüksek skoru kazanan otomatik olarak International Awards içine giriyor.